• Informacje na temat:

  moby zdjęcia

Artykuły na temat: moby zdjęcia
 • ​Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  Oprócz stałej obsady w najnowszej serii gościnnie zobaczymy wybitnego aktora i ikonę polskiego kina - Daniela Olbrychskiego. W odcinku "Moby Dick" wcieli się w postać Kapitana, który wspólnie(...) nieróbstwa czyli swoje jedyne dresy. Wiosną przyjrzymy się także atutom ciała Paździochowej i Kiepskiej. Zdjęcia potrwają do połowy lutego. Emisja 12 odcinków z nowymi przygodami rodziny Kiepskich...

 • Moby: Seks z robotem

  Moby, amerykański muzyk i DJ, znany jest z oryginalnych pomysłów. Nikogo nie zaskoczy więc chyba wiadomość, że autor przeboju "Why Does My Heart Feel So Bad" zdecydował się odbyć stosunek seksualny z... robotem. Nie oznacza to jednak, że Moby chce wprowadzić nową orientację seksualną - jego nietypowe zachowanie związane jest z bowiem promocją nowego albumu.

 • Moby obok Jamesa Blunta

  Znani artyści, m.in. muzyk Moby, wokalista James Blunt i piosenkarka Missy Higgins, udzielili poparcia nowemu ekologicznemu serwisowi internetowemu Connect2earth.

 • Moby wybrał zwycięzców!

  Poznaliśmy laureatów konkursu na teledysk do utworu "Mistake" Moby'ego. Nowojorskiemu muzykowi tak spodobały się finałowe prace, że równorzędną pierwszą nagrodę postanowił przyznać aż dwójce uczestników!

 • Moby o piersi Janet Jackson

  Podobnie jak większość trzeźwo myślących ludzi, także Moby jest bardzo zdziwiony wrzawą medialną, jaka rozpętała się wokół wspólnego występu Janet Jackson i Justina Timberlake'a, podczas meczu Super Bowl w Houston, który odbył się 1 lutego. Muzyk uważa, że kilkusekundowy widok kawałka nagiej kobiecej piersi nie może mieć zgubnego wpływu nawet na psychikę 10-latka.

 • Moby: Nowy album w Sieci

  Na poniedziałek, 13 maja, zaplanowano premierę najnowszego albumu Moby'ego, amerykańskiego muzyka i DJ-a. Artysta przygotował z tej okazji dla swoich fanów niespodziankę. Przed zakupem płytę będzie można usłyszeć w Internecie. Wszystkie kompozycje dostępne będą na stronie MTV.com.

 • Ian Curtis bohaterem filmu

  Tragiczne, zakończone samobójstwem życie Iana Curtisa, lidera formacji Joy Division, będzie tematem filmu, który powstanie w Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról wystąpi Moby, który wcieli się w postać muzycznego doradcy wokalisty.

 • "Duch celebracji"

  Moby, naprawdę Richard Melville Hall, jest jednym z artystów odpowiedzialnych za popularyzację muzyki dance. W jego wydaniu proste, housowe bity wzbogacone zostały o punkowe gitary i ambientowe plamy dźwiękowe. Moby to jednak nie tylko muzyka. Artysta przez lata znany był ze swych ortodoksyjnych przekonań, brał czyny udział w działaniu organizacji chroniących środowisko naturalne i prawa zwierząt

 • Orange Warsaw: Prawie sukces

  Pierwszy dzień festiwalu Orange Warsaw 2011 to sukces połowiczny pod każdym niemal względem.

 • Brosnan zmienia świat

  Irlandzki aktor Pierce Brosnan ("Afera Thomasa Crowna", "Świat to za mało") i reżyser Renny Harlin ("Szklana pułapka 2", "Długi pocałunek na dobranoc") spotkają się razem na planie filmu "A Sound Of Thunder". Będzie to adaptacja krótkiego opowiadania amerykańskiego pisarza Raya Bradbury'ego ("Fahrenheit 451", scenariusze do filmów "Moby Dick" i "Quest"). Aktor i reżyser kończą właśnie negocjacje

Wideo na temat: moby zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...