• Informacje na temat:

  mocne plecy

Artykuły na temat: mocne plecy
 • Henryk Gołębiewski: Dostałem od życia po plecach

  Kiedy wrócił do domu z pogrzebu brata, dowiedział się, że zmarła jego mama. Wkrótce musiał się pożegnać z dwiema kolejnymi, ukochanymi osobami...

 • Giorgio Armani atakuje Madonnę: Potrafi być trudna

  Słynny projektant Giorgio Armani przerzucił całą winę za upadek Madonny na Brit Awards 2015 na wokalistkę.

 • Czy aktorka musi mieć "plecy"?

  Agnieszka Pilaszewska, pytana o to, czy to prawda, że aktorka musi mieć mocne "plecy", żeby zaistnieć w zawodzie, z oburzeniem mówi: - Jakie "plecy"? Jeśli nawet jakaś aktorka decyduje się użyć własnego - przepraszam za wyrażenie - tyłka, by wypłynąć, to owszem - ujedzie na tym rok, może dwa. Ale co dalej? Agnieszka twierdzi, że podstawowymi wartościami w zawodzie aktora są wrażliwość...

 • Recenzja Joey Badass "B4.Da.$$": Ale to już było...

  ... i nie wróci więcej? Nic z tych rzeczy. "Golden Age" ma w zanadrzu Joeya Badassa - piekielnie utalentowanego młokosa, który hołduje latom 90., nie zważając na to, że w ten sposób często wymyśla wymyślone.

 • Karolina Korwin-Piotrowska mocno wkurzyła szafiarkę!

  ...), albo mamy (ma 40 lat) przypomina mi moje czasy z gimbazy. Kiedy powiedziałam coś szczerze krzyczano na mnie 'hitlerówa' (mam niemieckie korzenie) i przyklejano mi na plecy karteczkę z napisem...

 • "Furia": Furia końca wojny

  Wojna rządzi się prawami fizyki. Jest jak wystrzelona kula, która na początku osiąga ogromne prędkości, by na końcu - pozbawiona energii - opaść bezwładnie na ziemię. Tak przynajmniej myślałem, będąc nastolatkiem, co miało swoje wymierne skutki. Mimo fascynacji II wojną światową, niezbyt chętnie sięgałem po książki poświęcone ostatnim miesiącom tego konfliktu. Bo przecież wtedy "już nic się nie działo".

 • ​Mocny finał sezonu u Lubiczów!

  W finale 16. sezonu sagi rodu Lubiczów Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowa po nieodżałowanym Ryśku (Piotr Cyrwus), nareszcie przyzna sobie prawo do szczęścia i spędzi noc z Arkadiuszem (Daniel Obrychski). Olka (Kaja Paschalska) przedstawi rodzicom narzeczonego (Marcin Kwaśny), Kamila (Michalina Robakiewicz) zastawi sidła na Norberta (Kuba Świderski), a Jerzy (Andrzej Grabarczyk) spotka w Berlinie... Beatę (Dorota Naruszewicz). Poznaj szczegóły!

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Doda podjęła ważną decyzję! To koniec pewnej epoki!

  Doda (35 l.) kojarzy się z kilkoma rzeczami: mocnym głosem, niewyparzonym językiem, blond włosami i... tatuażami. Z tymi ostatnimi właśnie postanowiła się pożegnać!

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

Dyskusje na temat: mocne plecy