• Informacje na temat:

  moda edyta górniak

Artykuły na temat: moda edyta górniak
 • Edyta Górniak wściekła. Pieniądze jej syna zniknęły!

  Darek K. (39 l.) jeszcze przed swoim aresztowaniem sprzedał mieszkanie, które w przyszłości miało należeć do jego syna Allana. Pieniądze rozpłynęły się. Edyta Górniak rozważa oddanie sprawy do sądu.

 • Michał Szpak: Wsparcie od Rafalali

  Transeksualny celebryta Rafalala pociesza wokalistę Michała Szpaka.

 • Edyta Górniak dawno nie była tak wściekła! Wszystko przez Horodyńską!

  Edyta Górniak (42 l.) bardzo źle zniosła słowa krytyki ze strony "guru mody" i nowej pisarki, Joanny Horodyńskiej...

 • Wybieramy największy polski przebój lat 90.!

  Powiedzieć, że silny jest ostatnio sentyment do lat 90., że zapanowała moda na tę dekadę, to nic nie powiedzieć! Komu nie kręci się łezka na wspomnienie takich przebojów jak "Moja i twoja nadzieja" czy "Zanim zrozumiesz"?

 • Górniak nie może adoptować dziecka!

  Moda na adopcję dzieci z egzotycznych krajów staje się coraz popularniejsza wśród celebrytów. Ostatnio do tego grona chciała dołączyć nasza diwa. Niestety, w jej przypadku może to nie być takie proste...

 • Maryla Rodowicz i Krzysztof Krawczyk zostali uznani najpopularniejszymi polskimi piosenkarzami przez czytelników ?Super Expressu TV.?

 • Joanna Horodyńska o Annie Musze: Uderza z kilometra cellulitem

  Po Edycie Górniak "niespełniona i zdesperowana modelka" Joanna Horodyńska (39 l.) wzięła na tapet Annę Muchę.

 • Dzieci z brzuszka i z serduszka

  - Tłumaczę swoim maluchom, że jedne dzieci pochodzą z brzuszka mamy, a inne z serduszka. Trzeba kochać wszystkie, bez różnicy - zwierzyła się niegdyś Nicole Kidman. Hollywoodzka aktorka zasłynęła swego czasu adopcją dwójki dzieci. Dziś wśród gwiazd to powszechna praktyka.

 • Chyba nikt nie wyobraża sobie wigilijnego stołu bez ryb. W polskich domach od lat króluje karp, którego amatorkami muszą być zapewne także nasze rodzime celebrytki. Niektóre najwyrażniej tak w nim zasmakowały, że postanowiły się nieco do niego upodobnić. Na ściankach od jakiegoś czasu panuje bowiem moda na tzw. "rybie usta". Zatem smacznego!

 • Wygląda na to, że wśród polskich celebrytek zapanowała moda na coraz dziwniejszy wygląd twarzy. Spuchnięte policzki, usta o nietypowych kształtach, skóra naciągnięta jak pupa niemowlaka, w ostatnim czasie goszczą na naszych salonach nader często. Oczywiście to jak zwykle zasługa dużej ilości seksu, złego makijażu, specjalnej diety, czy... mieszkania na wsi!

Wideo na temat: moda edyta górniak
 • Jabłczyńska żali się: Ta afera mnie przerosła

  Joanna Jabłczyńska nie została wpuszczona na jeden z pokazów mody z powodu braku miejsca. Wściekła postanowiła więc opuścić imprezę. Dziś wiemy już, że podsiadł ją dziennikarz, który ostatnio na tle brzozy przepraszał w mediach Edytę Górniak. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

Dyskusje na temat: moda edyta górniak