• Informacje na temat:

  moda ewa minge

Artykuły na temat: moda ewa minge
 • Ewa Minge zakochana! Kim jest jej nowy facet?

  Wśród polskich gwiazd zapanowała nowa moda: na tajemniczych partnerów. W „Twoim Imperium” Ewa Minge (48 l.) wyjawiła, że i ona jest zakochana! Kim jest jej nowy facet?

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Ewa Minge tak dumna jeszcze nie była! Co za radość!

  Ewa Minge (50 l.) nie może być bardziej szczęśliwa. W końcu wszystko układa się tak, jak powinno. W dodatku jej syn sprawił jej niemałą niespodziankę!

 • Ewa Minge nie odpuszcza! Chce dalej walczyć w sądzie

  Spór między Ewą Minge (48 l.) a chirurgiem plastycznym trwa już od dawna. Projektantka stanowczo zaprzecza słowom mężczyzny, jakoby miała poddać się operacjom poprawiającym urodę. Ostatnio sąd oddalił jej powództwo „Niekorzystny wyrok zostanie zmieniony, bo sąd popełnił błędy!” – zapowiada kobieta na łamach tygodnika.

 • W styczniu 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa podważył słowa Andrzeja Sankowskiego i, po zapoznaniu się z materiałami dowodowymi, orzekł, że Ewa Minge (48 l.) nie miała operacji plastycznych! Specjalista jednak odwołał się od wyroku i wygrał.

 • Sąd: Ewa Minge nie miała operacji plastycznych!

  Ewa Minge (47 l.) udowodniła przed sądem, że jej uroda to dzieło wyłącznie natury!

 • Ewa Minge rusza z własną fundacją! "Choroba może być darem od losu"

  Fundacja Ewy Minge (47 l.) będzie nie tylko nieść pomoc prawną, medyczną i psychologiczną pacjentom onkologicznym, ale także aktywizować chorych poprzez sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja 19 listopada.

 • Rafalala (32 l.) rozprawia się publicznie ze znanymi homofobami. Tym razem padło na Evę Minge!

 • Ewa Minge na stronie włoskiego "Vogue'a"

  Zdjęcia z paryskiego pokazu Ewy Minge trafiły na stronę internetową włoskiej edycji "Vogue'a". Jeden z najważniejszych magazynów modowych zachwycił się "diaboliczną i burleskową" kolekcją polskiej projektantki.

 • Ewa Minge promuje Solidarność w Nowym Jorku

  W związku z przypadającą w tym roku 30. rocznicą powstania "Solidarności" Narodowe Centrum Kultury zwróciło się do Ewy Minge , aby na polu mody pomogła rozpropagować międzynarodową kampanię "Solidarity changes the world".

Zdjęcia na temat: moda ewa minge
Wideo na temat: moda ewa minge
 • Ewa Minge chce pomagać osobom chorym na raka

  sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja jej działalności odbędzie się 19 listopada i będzie połączona z pokazem mody. Ewa Minge od wielu lat prowadzi działalność charytatywną. Przekazuje fundusze na(...) jesteśmy chorzy, przestaje dla nas istnieć wszystko inne, istnieje dla nas tylko ta choroba – mówi Ewa Minge.

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...