• Informacje na temat:

  moda ewy minge

Artykuły na temat: moda ewy minge
 • Ewa Minge tak dumna jeszcze nie była! Co za radość!

  Ewa Minge (50 l.) nie może być bardziej szczęśliwa. W końcu wszystko układa się tak, jak powinno. W dodatku jej syn sprawił jej niemałą niespodziankę!

 • Ewa Minge twardo broni Weroniki Rosati: Nie ma ludzi bezbłędnych!

  Ewa Minge (51 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie konfliktu Weroniki Rosati (35 l.) z Robertem Śmigielskim. Kreatorka mody bardzo obiektywnie podeszła do tematu.

 • Ewa Minge nie odpuszcza! Chce dalej walczyć w sądzie

  Spór między Ewą Minge (48 l.) a chirurgiem plastycznym trwa już od dawna. Projektantka stanowczo zaprzecza słowom mężczyzny, jakoby miała poddać się operacjom poprawiającym urodę. Ostatnio sąd oddalił jej powództwo „Niekorzystny wyrok zostanie zmieniony, bo sąd popełnił błędy!” – zapowiada kobieta na łamach tygodnika.

 • Ewa Minge rusza z własną fundacją! "Choroba może być darem od losu"

  Fundacja Ewy Minge (47 l.) będzie nie tylko nieść pomoc prawną, medyczną i psychologiczną pacjentom onkologicznym, ale także aktywizować chorych poprzez sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja 19 listopada.

 • Rafalala (32 l.) rozprawia się publicznie ze znanymi homofobami. Tym razem padło na Evę Minge!

 • Ewa Minge na stronie włoskiego "Vogue'a"

  Zdjęcia z paryskiego pokazu Ewy Minge trafiły na stronę internetową włoskiej edycji "Vogue'a". Jeden z najważniejszych magazynów modowych zachwycił się "diaboliczną i burleskową" kolekcją polskiej projektantki.

 • Eva Minge w chińskich mediach

  Serca chińskich miłośników mody zaczyna podbijać marka Eva Minge . Materiał poświęcony kolekcji polskiej projektantki znalazł się nie tylko w jednym najbardziej prestiżowych chińskich magazynów o modzie, ale także w telewizji.

 • Ewa Minge promuje Solidarność w Nowym Jorku

  W związku z przypadającą w tym roku 30. rocznicą powstania "Solidarności" Narodowe Centrum Kultury zwróciło się do Ewy Minge , aby na polu mody pomogła rozpropagować międzynarodową kampanię "Solidarity changes the world".

 • Marcin Tyszka wyśmiał Warsaw Fashion Week! "Co za smutek, żenada i wstyd"

  Warszawa, śladem innych europejskich stolic, postanowiła zorganizować swój własny Fashion Week, a raczej weekend, ponieważ ta "modowa impreza" trwa tylko 3 dni. W ramach tego eventu w jednym z centrów handlowych w Nadarzynie odbywają się pokazy mody oraz konferencje z osobistościami z "branży". I tak spragnieni wielkiego świata ludzie mogą podziwiać kolekcje Ewy Minge czy też Macieja Zienia...

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

Wideo na temat: moda ewy minge
 • Ewa Minge chce pomagać osobom chorym na raka

  Projektantka założyła fundację Black Butterflies, której celem jest pomoc prawna, medyczna i psychologiczna dla pacjentów onkologicznych. Fundacja Ewy Minge będzie też aktywizować chorych poprzez sztukę i kulturę. Uroczysta inauguracja jej działalności odbędzie się 19 listopada i będzie połączona z pokazem mody. Ewa Minge od wielu lat prowadzi działalność charytatywną. Przekazuje fundusze na

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Ciacho

  Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...