• Informacje na temat:

  moda gwiazd 2012

Artykuły na temat: moda gwiazd 2012
 • Prawdziwe miłości gwiazd

  Wydaje się, że moda na coming out trwa. Przynajmniej za oceanem. Ostatnio meksykańskie media doniosły o związku Flavia Mediny z technikiem z planu "Yo no creo en los hombres". To kolejny aktor, który(...) czułościach ze swoim chłopakiem), Sergio Basañez (w lipcu 2012 r. paparazzi sfotografowali go na randce w kinie, a w kwietniu 2014 r. media doniosły o jego związku z młodszym o 18 lat kolegą po fachu...

 • Open'er Festival 2015: D'Angelo po raz pierwszy w Polsce

  Historyczny koncert na Open'erze - D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Nowe ogłoszenie uzupełnia nowojorski raper A$AP Rocky oraz Father John Misty, gwiazda legendarnej wytwórni Sub Pop.

 • Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  ....  Michał Milowicz, na małym ekranie ostatni raz widziany w 2012 roku jako Czarek Bąk w "Barwach szczęścia", reklamował salony mody. Andrzej Grabarczyk dla niektórych już na zawsze pozostanie "Knorrem(...) z "Na dobre i na złe" oraz Piotr Nowacki z "W rytmie serca", swoją aktorską karierę zaczynał od reklamy pewnego wafelka... Więcej kiczowatych reklam z udziałem gwiazd znajdziecie w naszej galerii!

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • "Moda na sukces": Musiał odejść

  ...pracy na żadną inną - dodawał. Złośliwi twierdzą, że na otarcie łez dostawał całkiem przyzwoitą stawkę, na którą mogły liczyć największe gwiazdy. Mowa tu o kwotach idących w miliony dolarów(...). W 2010 r. Thorne stał się postacią drugoplanową. W 2012 r., gdy z serialu odchodził Ronn Moss i Susan Flannery, Harmon pojawiał się na ekranie mniej niż sporadycznie. - Teraz produkcja stawia na młodych...

 • Jarocin 2015 z nowym organizatorem

  Po kilku tygodniach zamieszania Agencja Prestige MJM została nowym organizatorem Jarocin Festiwal 2015.

 • Gwiazdy na gali "Moda kocha futbol"

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", i Aldona Orman, czyli Konstancja z "Barw szczęścia", znalazły się wśród gwiazd, które uświetniły swoją obecnością galę "Fashion Loves Football" ("Moda kocha futbol").

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Gwiazdy po latach: "Sunset Beach"

  ...31 grudnia minęło 14 lat, odkąd amerykańska NBC wyemitowała ostatni odcinek opery mydlanej "Sunset Beach". Już od 27 stycznia polscy widzowie CBS Drama na nowo będą mogli przeżywać losy bohaterów jednej z serialowych perełek króla seriali - Aarona Spellinga. A tymczasem specjalnie z myślą o fanach sprawdziliśmy, co słychać u gwiazd jednej z najpopularniejszych soap oper w historii telewizji.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: moda gwiazd 2012