• Informacje na temat:

  moda japonia

Artykuły na temat: moda japonia
 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  Była pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce francuskiego „Vogue'a”. W latach 90. nie było właściwie modelki, która mogłaby jej odebrać palmę pierwszeństwa. Nie ma wątpliwości, że gdyby nie ona, dzisiejszy świat mody, zarówno tej „wysokiej”, spod znaku haute couture, czy tej gotowej do natychmiastowego ściągnięcia „z wieszaka”, określanej mianem prêt-à-porter – wyglądałby zgoła inaczej.

 • Agnieszka Szulim zaszalała w Tokio

  Ten reportaż był w Wielką Niedzielę największym hitem TVN Style. Stacja powtórzy "Szalone Tokio" w najbliższą sobotę.

 • "Shogun": Richard Chamberlain przyznał, że jest homoseksualistą. Dziś jednak żałuje...

  ...", którego grał przez kolejne sześć lat. Ta produkcja zapoczątkowała modę na serialowe tasiemce. Po "Kildarze" zapanowała prawdziwa moda na Richarda Chamberlaina, w którym widzowie chcieli widzieć...

 • Richard Chamberlain: Król seriali

  Lata temu widzowie kibicowali mu, jako początkującemu medykowi. Przeżywali perypetie angielskiego rozbitka, który trafił do feudalnej Japonii. Teraz możemy sobie przypomnieć przygody dzielnego "Shoguna". Przypomnijmy sobie Richarda Chamberlaina.

 • "M jak miłość": Taro i Janka zostaną parą? Rozmowa z Hiroakim Murakamim

  ...na zdrowie, nie chcę się narażać. Poza tym w mojej ojczyźnie od lat obowiązuje moda na jasną skórę. Im bielsza, tym lepiej. W którym zakątku Polski podoba ci się najbardziej? - Uwielbiam...

 • "Madonna stanowi dobry przykład odmłodzenia twarzy"

  Chirurgia plastyczna, lifting i korekcja powiek to zabiegi typowe dla starzejących się gwiazd Hollywood. Jednakże wychodzą one z mody. Gwiazdy takie jak Madonna (50 l.) obecnie stosują nowatorską chirurgię kosmetyczną, wykorzystującą własną tkankę tłuszczową do odmłodzenia twarzy.

 • Majka Jeżowska nie może się doczekać! Ślub tuż-tuż!

  Majka Jeżowska (59 l.) wprost nie posiada się ze szczęścia. Nie może się doczekać, aż w jej życiu zajdą wielkie zmiany. Cieszy się, że jej syn znalazł prawdziwą miłość, a ona dzięki temu zyska niedługo synową, która pokochała jak córkę.

 • Córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety nadal czeka na przeszczep!

  23-latka jest na liście oczekujących na przeszczep, ale nie wiadomo, kiedy wreszcie dostanie nową nerkę. Cierpią na tym jej życiowe plany.

 • Majka Jeżowska nie posiada się ze szczęścia! Rodzina się powiększy!

  Choć jej dwa małżeństwa się rozpadły, Majka Jeżowska (59 l.) nigdy nie straciła wiary w miłość. Z porażek wyciąga wnioski i zawsze walczy o siebie. Teraz cieszy się szczęściem syna, a przyszłą synową wprost uwielbia. Liczy, że w niedługim czasie zostanie babcią.

 • Ewa Pacuła wciąż walczy o życie córki. Nie jest dobrze

  Ewa Pacuła (45 l.) w małżeństwie z Przemysławem Saletą czuła się bardzo samotna. Gdy miarka się przebrała, rozstała się z mężem. Sen z powiek spędza jej znów choroba córki, która czeka na przeszczep.

Wideo na temat: moda japonia
 • "Szogun"

  siedząc na podłodze. Ponieważ w tym czasie w Polsce w sklepach meblowych pustkę wypełniali jedynie sprzedawcy, ktoś dowcipny wymyślił, że wkrótce zapanuje moda na meblowy zestaw "Toranaga".

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Yuma

  Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena...