• Informacje na temat:

  moda m jak milosc

Artykuły na temat: moda m jak milosc
 • "M jak miłość": Marcel Sabat chce być kreatorem mody!

  Marcel Sabat, czyli Darek Maj z „M jak miłość”, marzy, by stworzyć własną markę... odzieżową. Zaprojektował już kilka kolekcji, ale nie zamierza na tym poprzestać. - Mam nadzieję, że ludzie, którzy będą mieli na sobie moje ubrania, będą się w nich dobrze czuć – mówi.

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • "M jak miłość": Dramat Izy przed ślubem!

  Lewińska otrzyma paczkę z suknią ślubną w 1438. odcinku "M jak miłość". Po rozpakowaniu jej i przymierzeniu sukni będzie zrozpaczona! Chodakowski zabierze ją na spacer, podczas którego narzeczona pokaże mu witrynę salonu mody ślubnej z wymarzoną kreacją. - Wiem, że nas na nią nie stać, ale musiałam ci pokazać - smutno wyszepcze ukochanemu. Marcin zachowa się wspaniale. Postanowi zrobić Izie...

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

 • "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Całe zamieszanie z ewentualnym powrotem Kożuchowskiej do "M jak miłość" powstało, kiedy aktorka, w odpowiedzi na pytanie fana, czy gra jeszcze w serialu, stwierdziła, że oczywiście, jest duchem Hanki(...) serialu, nie pojawi się też jej zaginiona siostra bliźniaczka - mówi Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość". Fanom Małgorzaty Kożuchowskiej pozostaje zatem śledzenie najnowszych odcinków...

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

 • "M jak miłość": Andrzejek ma córkę!

  Aktor, znany z ról twardzieli w "Pitbullu. Nowych porządkach", "Służbach specjalnych" czy ostatnio w "M jak miłość", wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Oświeciński jest jednym z uczestników nowej edycji "Agenta". Każde z zadań, jakie wykonuje w programie dedykuje swojej żonie i córce. Jednak mało kto wie, że pociechą aktora jest serialowa Julia Nowak, córka Igora z "Na...

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • "M jak miłość": Nowy początek… stare problemy?

  ...straszna... Ja to bym się zgodził! Zosia będzie jednak przeciwko: - Dla mnie to próba przekupstwa i jak Joasia znowu ma się tak męczyć, denerwować, to ten powrót jest kompletnie bez sensu! A Tomek...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

Zdjęcia na temat: moda m jak milosc
Wideo na temat: moda m jak milosc
 • Tak mieszka Maciej Zień. "Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Macieja Zienia w jego mieszkaniu. W jakim stylu urządził wnętrza? - Francja to moja miłość, jestem frankofilem - zdradził projektant mody. - Najprzyjemniejszym elementem urządzania było dla mnie dopieszczanie, kupowanie obrazów, lamp. Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu - dodał. Zobaczcie, jak mieszka... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: moda m jak milosc