• Informacje na temat:

  moda na sukces co dalej

Artykuły na temat: moda na sukces co dalej
 • Amber zjawia się w domu Liama. Ma nadzieję, że znajdzie tam Hope. Liam ostrzega ją, żeby trzymała się od nich z daleka. Dr Barton jest w szoku, kiedy Hope informuje ją, że pomimo upływu wyznaczonego czasu dalej zażywała przypisane jej leki. Stephanie przyjmuje przeprosiny ze strony Pam. Proponuje swojej siostrze posadę recepcjonistki w Forrester Creations. Nieświadoma tego Brooke oferuje to samo...

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • Steffy i Liam, każde osobno, opowiadają bliskim o ostatnich chwilach swojego małżeństwa. Obie rodziny są zaskoczone, jak bezinteresownie zachowali się młodzi. Podczas gdy Liam pogodził się już z ostateczną decyzją, Steffy trudno jest ruszyć dalej ze swoim życiem. Hope prosi Brooke, że była jej druhną. Teraz, kiedy Liam wreszcie wybrał, z kim chce dzielić życie, Bill przystępuje do realizacji...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Bill przekazuje Liamowi kilka ważnych informacji dotyczących jego niedawno zawartego małżeństwa z młodą przedstawicielką rodu Forresterów. Brooke stara się pocieszyć swoją zrozpaczoną i upokorzoną córkę, która właśnie przekonała się, że jej mąż wcale nie jest tak uczciwy i porządny, jak to dotychczas o nim myślała. Chociaż Steffy na dobre pożegnała się już z Liamem, dalej nie potrafi zapomnieć...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Steffy wie, co czeka na Liama w jego domu. Próbuje przekonać go, by nie posuwał się dalej w swojej znajomości z Hope. Bill i Katie nie zgadzają się co...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Liam i Steffy urządzają sobie w Aspen konną wycieczkę. Rick pyta Hope, gdzie dokładnie przebywa zakochana para. Katie jest przekonana, że nigdy nie polubi Steffy. Wprost krytykuje Billa za swatanie jej z Liamem. Poza tym Katie zapowiada mu, że Hope będzie dalej walczyła o uczucie byłego narzeczonego. Hope i Rick jadą do Aspen.

 • Katarzyna Sokołowska: Moda to sprzedaż marzeń

  "Moja praca jest spełnieniem moich marzeń" - przekonuje Katarzyna Sokołowska, która opowiada o nowym sezonie programu "Top Model".

Dyskusje na temat: moda na sukces co dalej