• Informacje na temat:

  model facet jako kobieta

Artykuły na temat: model facet jako kobieta
 • Halle Berry po trzecim rozwodzie mówi "dość". Nie chce już faceta!

  ...wychowywaniu dzieci: syna Maceo (3 l.), którego ojcem jest Martinez, oraz córki Nahli (8 l.), której ojcem jest kanadyjski model Gabriel Aubry. - Niełatwo odnaleźć równowagę w życiu, kiedy się przeżyło trzy nieudane małżeństwa. Ale nauczyłam się jakoś sobie z tym radzić, bo mam dzieci, które kocham - mówi Berry w najnowszym wywiadzie. Pytana, czy ma już nowego partnera, zaprzecza. - Nikogo nie szukam...

 • Przybylska jest facetem!

  Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Olafa Lubaszenki "Złoty środek". Anna Przybylska zaliczy dwa wielkie debiuty. Po pierwsze - będzie to dla niej pierwsza główna rola. Po drugie - Przybylska zadebiutuje jako... mężczyzna!

 • Jej typ faceta...

  Jako Monika w "M jak Miłość" ma wyraźną słabość do pewnego blondyna… Piotra Zduńskiego. A jacy mężczyźni podobają się Annie Wendzikowskiej prywatnie?

 • Kobiety kochają brzydali?

  Magda Wójcik dała nam się namówić na zwierzenia o kompleksach, kobiecości i facetach, "którzy powodują, że kolana miękną".

 • "Klan": Borys zostanie... żigolakiem!

  Borys (Bartosz Waga) zwierzy się Miłoszowi (Konrad Darocha), że po miesiącach starań wreszcie udało mu się znaleźć stałą pracę. Na pytanie Kazunia, gdzie się zatrudnił, odpowie, że w firmie, w której najważniejsze jest, by... dobrze wyglądać. - Jestem facetem do wynajęcia na godziny - powie.

 • Dawid Woliński o nowej edycji "Top Model"

  Projektant mody Dawid Woliński opowiada o nowej edycji programu "Top Model" - o rywalizacji uczestników, relacjach między modelami i modelkami oraz o przyjaźni, jaka zrodziła się wśród... jurorów.

 • Maria Liman boi się o życie. Dostaje pogróżki!

  Modelka "Playboya" Maria Liman nie może spać spokojnie. Kobieta zaczęła otrzymywać pogróżki od żony pewnego majętnego biznesmena.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • "Zakręcone": Nowy miniserial z Bujakiewicz, Różczką i Więdłochą

  ..., czasem współczucia, ale na pewno pretekstu do prawdziwych damskich rozmów o współczesnym świecie, życiu, facetach. W losy bohaterek wpleciono trzy modele samochodów. Scenariusz "Zakręconych" napisał(...) w każdym calu, ale stara się bronić facetów. Jak jej się to udaje? Ola jest symbolem kobiety sukcesu, która nie uznaje kompromisów. Zna swoją wartość i ma swoje zdanie. Co sądzi o współczesnych facetach...

 • "Podziały nie są dobre"

  Envi z pewnością jest jedną z ciekawszych kobiet na polskiej scenie hiphopowej. Reprezentantka Krakowa niedawno miała zaszczyt wystąpić na festiwalu Hip Hop Kemp 2008. Między innymi o nim opowiedziała nam w poniższym wywiadzie. Zapraszamy do lektury!

Wideo na temat: model facet jako kobieta
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • Ilu miałaś facetów?

  Ally Darling postanawia przyjrzeć się swoim byłym i znaleźć pośród nich tego jedynego. Skłania ją do tego artykuł, z którego wynika, że osoby będące w więcej niż dwudziestu związkach, prawdopodobnie przegapiły miłość swojego życia. Ally to reprezentantka nowoczesnych kobiet. Inteligentna, atrakcyjna, zabawna i romantyczna. Pragnie stałego związku i kiedy czyta artykuł o byłych, uświadamia sobie, że jej życie nie wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Jest na rozdrożu i zaczyna się zastanawiać,...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...