• Informacje na temat:

  model greg

Artykuły na temat: model greg
 • Post mortem

  Greg staje przed komisją mającą wyjaśnić, czy ponosi odpowiedzialność za śmierć chłopaka, którego potrącił, ratując życie pewnemu mężczyźnie. Dochodzi...

 • Gwiazdy podróżują "ogórkiem"

  Toni Collette ( "Był sobie chłopiec" ) i Greg Kinnear ( "Byliśmy żołnierzami" ) zagrają główne role w komedii "Little Miss Sunshine". Produkcja, zapowiadana jako "film drogi", będzie debiutem reżyserskim Jonathana Daytona i Valerie Faris.

 • "Słoneczny patrol": Jak to się zaczęło?

  Na pomysł serialu wpadł Greg Bonnan, który mając 17 lat, został ratownikiem. W pracy poznał Michaela Newmana. Razem doszli do wniosku, że ich życie zawodowe to idealny scenariusz telewizyjny(...) Greg zabrał szwagra na coroczne zawody ratowników. - Żółte łodzie patrolowe, wysportowani "strażnicy plaż" w szortach, a dookoła piękności w bikini. To był przepis na sukces - wspominał Schwartz...

 • Paradise Lost w stronę gotyku

  Angielska grupa Paradise Lost kończy pracę nad materiałem na nowy album studyjny. "Wyobrażam go sobie jak połączenie wczesnych płyt Christian Death z One Second , ale dwa razy cięższą niż w rzeczywistości" - oto co na ten temat ma do powiedzenia Greg Mackintosh, gitarzysta zespołu. Zespół podpisał już ponoć kontrakt z nowym wydawcą, ale nazwę firmy i szczegóły umowy trzyma w tajemnicy.

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  ...debiut aktorski ówczesnego modela. Produkcję opuścił po czterech sezonach na własne życzenie - wybrał rolę w serialu "Witchblade: Piętno mocy". Od jego zakończenia występuje gościnnie w serialach, filmach(...) 4 sezonach w 1999 r., by zagrać główną rolę w "Sheenie". Od 2000 r. rzadko pojawia się na ekranie, jeśli już to w reality shows. W 2001 r. po ośmiu latach rozwiodła się z Gregiem Fahlmanem, po tym jak...

 • 26 festiwali muzycznych w miesiąc

  36-letni mieszkaniec Londynu chce pobić rekord świata i...wziąć udział w 26 europejskich festiwalach muzycznych w ciągu miesiąca. Na jego festiwalowej mapie nie zabraknie Polski.

 • Uczeń Patricka Swayze

  ...najbliższego miasteczka Echuca jest 40 km. Ojciec hoduje bydło, Rob i Greg mu pomagają, mama pracuje w szpitalu w Echuca" - mówił aktor w październiku 2003 roku w programie "The Sharon Osbourne Show". Był już wtedy znanym modelem, który postanowił spróbować swoich sił jako aktor. Marzenie o ekranie pomogli mu spełnić szefowie Warner Bros. Dostał główną rolę w (znanym także w Polsce) serialu "Tarzan na...

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

 • Uczeń Patricka Swayze

  Gdy Travisowi Fimmelowi znudziło mu się reklamowanie bielizny Calvina Kleina, postanowił zostać aktorem. Krytykom nie spodobał się w roli Tarzana, ale zaakceptowali go jako agenta-żółtodzioba Ellisa Dove'a z "Bestii".

 • Chicago stolicą polskiego filmu

  Tradycyjnie w listopadzie na ponad dwa tygodnie Chicago stało się stolicą polskiego filmu. 24. Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce (Polish Film Festival in America - PFFA), który rozpoczęła piątkowa gala, potrwa do 18 listopada.

Dyskusje na temat: model greg