• Informacje na temat:

  model legendarnej

Artykuły na temat: model legendarnej
 • Trampki dla fanów Nirvany

  Jedna z firm produkujących trampki, wypuściła specjalny model: na zewnętrznej stronie buta nadrukowane są fragmenty pamiętnika nieżyjącego frontmana grupy Nirvana - Kurta Cobaina. Ciało Cobaina, który popełnił samobójstwo, znaleziono 8 kwietnia 1994 roku w jego domu, w Seattle. Miał 27 lat. W 2007 roku magazyn "Rolling Stone" umieścił muzyka na drugim miejscu listy najbardziej niedocenionych...

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Wyjdzie za mąż dopiero za pięć lat

  Pomimo pierścionka zaręczynowego na palcu, Kelly Osbourne nie planuje na razie ślubu z modelem Lukiem Worrallem.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • "Bodo": Tomasz Schuchardt został tatą... Ma syna!

  .... Aktor nie kryje, że wychowywał się w wielodzietnej rodzinie (ma dwie siostry i brata) i ten model bardzo mu się podoba. Niedawno wyznał, że chciałby mieć więcej niż jedno dziecko. - Są takie plany(...)" z Tomaszem Schuchardtem w roli wielkiej gwiazdy przedwojennej Polski oraz Kamilą Kuboth-Schuchardt w roli legendarnej Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej - założycielki Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze".

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Kelly Osbourne zmniejszy biust

  ...24-letnia gwiazda i córka legendarnego rockmana Ozzy'ego Osbourna nie czuje się komfortowo ze swoim biustem i podjęła już decyzję o poddaniu się operacji plastycznej. Jak podaje dziennik "Daily Mail", Osbourne konsultowała się już z jednym na najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w USA i zależy jej na tym, aby przejść ten zabieg zanim weźmie ślub z modelem Lukem Worallem w przyszłym roku...

 • "Kościół jest uroczy i absurdalny"

  Justin Sullivan, który od blisko 30 lat niezmiennie przewodzi legendarnej grupie New Model Army, opowiada o Polsce, którą po raz pierwszy odwiedził w 1988 roku, Ameryce i punkowej rewolucji, która się nie udała.

 • New Model Army: Nadchodzi wojna

  Cool Kids Of Death na scenie zaprezentowała się legendarna już brytyjska formacja New Model Army. Hipnotyzujący publiczność Justin Sullivan dał wspomnianym grupom dobrą lekcję pod tytułem "Jak zagrać rewelacyjny koncert". Jednym z najważniejszych punktów występu New Model Army było transowe wykonanie sztandarowego "Here Comes The War".

 • New Model Army w "Stodole"

  W niedzielę, 11 września, w warszawskim klubie "Stodoła" w ramach "Big Star Festival" zagra legendarna brytyjska formacja alternatywna New Model Army. Poza formacją kierowaną przez charyzmatycznego Justina Sullivana, w "Stodole" wystąpią Cool Kids Of Death oraz finaliści Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodzieżowej: Sezamkova, Weed i Kultura De Natura.

Wideo na temat: model legendarnej
 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.