• Informacje na temat:

  model marki

Artykuły na temat: model marki
 • Finał 6. edycji programu "Top Model" jest coraz bliżej. W programie został m.in. Patryk Grudowicz (19 l.), któremu TVN zafundował nowe zęby! Czy chłopak ma szansę na finał?

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • Premier Beata Szydło (52 l.) swoim znakiem rozpoznawczym uczyniła słynne już broszki, które namiętnie przypina do swych garsonek. Jak każda kobieta, także i pani premier ma słabość do pięknych torebek, choć w tej kwestii stawia na bezpieczną klasykę. Ulubiona torebka Szydło została zaprojektowana przez znaną polską markę. Jak dowiedział się "Fakt', za ten model trzeba zapłacić ok. 800 złotych...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Nie będzie 3. edycji „Top Model”?

  ...3. edycja show "Top Model" prawdopodobnie nie odbędzie się. Powód? Wycofał się główny sponsor, który nie chce, by jego marka kojarzona była z... Wolim i Tysiem.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk został... modelem

  O tym, że Mikołaj Krawczyk ma doskonałe warunki, by pracować w charakterze modela, nikogo nie trzeba przekonywać. Jest wysoki, przystojny, świetnie zbudowany... Nic dziwnego, że to właśnie on był(...) w pokazie-widowisku "Piękna nad życie" za darmo! W naszej galerii znajdziecie obszerną fotorelację z pokazu. Zobaczcie, jak w charakterze modeli wypadli znani z seriali aktorzy.

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • ...- Brunonowi (18 l.). Chłopak bowiem wystąpił jako model marki. W tym roku zdaje maturę, później pragnie kształcić się za granicą. "Oboje zarobili ok. 50 tys. zł. Anna za zgodę na wykorzystanie...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

Zdjęcia na temat: model marki
Wideo na temat: model marki
 • Syn Ciechowskiego w telewizji śniadaniowej. "Tata nie był dla mnie wybitnym muzykiem"

  Wizerunek zmarłego w 2001 roku Grzegorza Ciechowskiego wykorzystany został w najnowszej kampanii marki odzieżowej Bytom. Gościem "Pytania na śniadanie" był syn zmarłego artysty - Bruno Ciechowski, który - w przeciwieństwie do przyrodniej siostry - wspiera kampanię i pojawia się w niej w roli modela. "Tata nie był dla mnie wybitnym muzykiem. Był tatą. I zawsze go tak traktowałem

Dyskusje na temat: model marki