• Informacje na temat:

  model men

Artykuły na temat: model men
 • Dr House reklamuje kosmetyki

  Hugh Laurie , znany z roli w serialu "Dr House", został nowym ambasadorem marki LOreal. Swoim wizerunkiem będzie promował linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy LOreal Paris Men Expert. Tym samym dołączy do grona takich ambasadorów marki, jak Gerard Butler czy Patrick Dempsey.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  Zanim zaliczył przeprowadzkę do serialowego "Fargo", jeden z największych oryginałów Hollywood - Billy Bob Thornton odwiedził "Miasteczko Cut Bank". W thrillerze w reżyserii Matta Shakmana, współtwórcy telewizyjnej wersji hitu Coenów oraz takich przebojów małego ekranu jak: "Dr House", "Sześć stóp pod ziemią" i "Mad Men", wystąpił w towarzystwie samych asów: Johna Malkovicha, Bruce'a Derna

 • Dakota Johnson spodziewa się dziecka?!

  Aktorka przez długi czas była w związku z modelem Matthewem Hittem. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu i para rozstała się definitywnie dwa lata temu. Dakota Johnson wprawdzie była łączona z różnymi mężczyznami, m.in. gwiazdorem "Mad Mena", Johnem Hammem, jednak ostatecznie pogłoski okazywały się zwykłymi plotkami. Kiedy kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, że aktorka...

 • Kolejna składanka New Model Army

  "Lost Songs" - pod takim tytułem ukaże się 18 lutego nowe, dwupłytowe wydawnictwo formacji New Model Army. Trafią na nie w sumie 22 kompozycje zarejestrowane w okresie 1994 - 2001. 12 z nich było wydane wcześniej na singlach, a resztę stanowią utwory dotąd niepublikowane.

 • Czym zajmowali się znani aktorzy, zanim osiągnęli sławę i pieniądze?

  ...uzyskali status gwiazd. Niewątpliwie dla każdego z nich udział w serialu był momentem przełomowym w karierze. Jednak niektórzy z nich zanim trafili na plan "Przyjaciół" zarabiali na życie w przeróżny sposób(...) Aktor, który stworzył niezapomnianą kreację Joey’ego Tribbiani, początkowo chciał zostać zawodowym motocyklistą. W dzieciństwie z powodzeniem startował w amatorskich wyścigach motocyklowych do momentu...

 • Samochody gwiazdami kina

  Samochody zawsze odgrywały ważną rolę w historii kina. Podczas zbliżającego się lata obejrzymy wiele wyczynów czterokołowych gwiazdorów z filmów "X-MEN 2" , "Matrix Reaktywacja" , "Terminator 3: Bunt maszyn" i "Lara Croft: Tomb Raider 2" . Firmy samochodowe, świadome ogromnego wpływu kina na marketing, coraz chętniej promują swoje nowe dzieła na ekranach.

 • Halle Berry zagra mimo ciąży

  Ciąża Halle Berry nie przeszkodzi aktorce w występie w kolejnej części serii "X-Men". Gwiazda przyznała, że jej postać będzie musiała zostać poddana lekkiej modyfikacji, ale zapewniła, że odegra integralną rolę w filmie Bryana Singera.

 • Zapasy w Hollywood

  Organizacja World Wrestling Entertainment utworzyła w Los Angeles specjalny oddział, który ma się zajmować poszukiwaniem propozycji ról telewizyjnych i filmowych dla czołowych zapaśników zrzeszonych w stowarzyszeniu. Po sukcesach Dwayne'a "The Rock" Johnsona, gwiazdora filmów "Mumia powraca" i "Król Skorpion" przedstawiciele WWE mają nadzieję, iż kolejni wrestlerzy podbiją filmowy rynek.

 • Inna niż wszystkie

  Własnymi siłami udało jej się dokonać tego, o czym wiele kobiet może tylko marzyć. Halle Berry, pierwsza ciemnoskóra laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę, w niedzielę, 14 sierpnia, skończyła 45 lat.

 • "Wierni tradycji"

  Folk metal to dyscyplina niebezpiecznie balansująca na granicy kiczu, co wciąż udowadniają potomkowie Wikingów, w rodzaju Otyg czy Thyrfing. Na szczęście honoru gatunku od lat wiedzie formacja Skyclad, której nowy album, zatytułowany „Folkemon” jest już w sklepach. Z Martinem Walkyierem rozmawiał Konrad Sikora.

Wideo na temat: model men
 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • Nowszy model

  Bart Freundlich, autor scenariusza i reżyser wspomina: "Wszystko zaczęło się od historii o młodym mężczyźnie, którego porzuca żona-Francuzka. Wkrótce jednak pojawiła się historia Arama i Sandy, dwojga skrzywdzonych ludzi, którzy dziwnym trafem trafiają na siebie. Film jest potwierdzeniem roli związku w życiu człowieka. Nawet jeśli zostałeś bardzo zraniony i nie widzisz dla siebie przyszłości, ta przyszłość jest, wystarczy, że się rozluźnisz i pozwolisz na swobodny bieg wydarzeń". Reżysera...