• Informacje na temat:

  modelek zorganizowany

Artykuły na temat: modelek zorganizowany
 • Modelka plus size Tess Holliday rozebrała się na imprezie. Zaskakujący widok!

  Jako dziecko przeszła przez piekło - wychowała się bez ojca, była prześladowana przez rówieśników i to nie tylko za tuszę, ale i fakt, że mieszkała w przyczepie za domem dziadka, gdzie trafiła po tym, jak jej matka została postrzelona przez konkubenta. Rzuciła szkołę w wieku 17 lat. Do show-biznesu trafiła dzięki zdjęciom publikowanym w sieci. Dziś jest jedną z najpopularniejszych modelek plus...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Zorganizowali imprezę... rozwodową!

  Modelka Karen Elson i muzyk Jack White wydali przyjęcie z okazji... rocznicy ślubu i swojego rozwodu. Para rozstała się po sześciu latach wspólnego życia.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Joannę Krupę poniosło! Zaszalała w ciąży

  Joanna Krupa (40 l.) pokazała na Instagramie zdjęcia z kolejnego baby shower. Tym razem modelka zdecydowała się na wyprawienie olbrzymiego przyjęcia!

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Edyta Zając-Rzeźniczak potwierdza rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem

  Byli jedną z najładniejszych par polskiego show-biznesu. Choć znali się od dobrych kilku lat, swój związek zalegalizowali dopiero w 2016 roku. Na hucznym weselu zorganizowanym w jednym z luksusowych hoteli bawiło się 250 osób, dla których przygrywały aż cztery kapele. Sielanka nie trwała jednak długo - po kilku miesiącach w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski o poważnym kryzysie...

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie

  Modelka Małgorzata Bela (40 l.) i zdobywca Oscara za film "Ida" Paweł Pawlikowski (60 l.) pobrali się podczas prywatnej ceremonii.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

Wideo na temat: modelek zorganizowany
 • Kendall Jenner i Harry Styles zorganizowali spotkanie swoich rodziców?!

  Związek Kendall Jenner (20 l.) i Harry'ego Stylesa (21 l.) wciąż pozostaje tajemnicą. Choć modelka i muzyk nie potwierdzają plotek na swój temat, często widywani są razem. Podczas prywatnej imprezy w jednym z hollywoodzkich klubów muzycznych miało dojść do spotkania rodziców pary. Kendall zjawiła się z mamą, Harry natomiast przyprowadził swojego ojczyma. Wygląda na to, że doniesienia prasy o romansie Stylesa ze stylistką Pandorą Lennard zostały jednak wyssane z palca. (Cover Video/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Mrozowska i Szczawińska zostawiają dzieci na miesiąc!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na lotnisko, gdzie do wyjazdu przygotowywali się uczestnicy nowej edycji programu "Agent". Czy aktorka Monika Mrozowska i modelka Kamila Szczawińska miały jakieś obawy przed zostawieniem swoich dzieci na miesiąc? - Mam świetnie wszystko zorganizowane - zdradziła Szczawińska. - Józio jest pod najlepszą opieką, jaką sobie tylko mogłam wymarzyć - dodała Mrozowska. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.