• Informacje na temat:

  modelem

Artykuły na temat: modelem
 • "Klan": Maciek zostanie modelem?

  Kiedy reklama ilustrowana pięknym zdjęciem Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) ukaże się w jednym z pism, Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) będzie wprost pękać z dumy, a Maciek (Piotr Swend) zapragnie pójść w ślady siostry i zostać... modelem!

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • ..." bojkotują na Facebooku zwycięstwo Radka! "Jakob, Jakob, Jakob! Radek nie ma kompletnie nic z faceta, ani z ciała ani z twarzy... dzieciaczek w blond włosach, modelem to on może być do czasopism...

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • Pazura będzie modelem. Są nim zachwyceni!

  ...w Mediolanie, włoskiej stolicy mody, aktor dostał propozycję pracy, jako... model. I to nie byle jaki! - Na ulicy podszedł do nas jakiś pan i zachwycony Radkiem zapytał, czy nie zechciałby zostać modelem...

 • Sam Smith rozstał się z chłopakiem

  Raptem miesiąc trwał romans wokalisty Sama Smitha z modelem Jonathanem Zeizelem.

 • ...największy kompleks, który go ograniczał. Teraz Patryk ma piękny uśmiech, co bez wątpienia przybliża go do finału. Uważacie, że chłopak ma szansę zostać kolejnym polskim "top modelem"?

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Paparazzi wypatrzyli gwiazdkę serialu "Na Wspólnej" na spacerze ze znanym modelem Piotrem Czaykowskim (32 l.). Szli objęci, on muskał ustami jej włosy, ona wyglądała na wniebowziętą... Kompletnie nie zwracali uwagi na otaczających ich ludzi. Czyżby więc posiadaczka słynnych "wielkich k***" wreszcie się zakochała? Głos postanowił zabrać jej agent: - Marta i Piotr znają się od lat. Można częściej...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

Zdjęcia na temat: modelem
Wideo na temat: modelem
 • Tym modelem zachwyca się świat! Ma polskie korzenie!

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a magazyn "Vogue" umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jak zaczęła się jego przygoda z modelingiem? Czy planuje odwiedzić Polskę? Zdradził też, co go zaskoczyło w świecie mody. Z modelem rozmawiał Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN

 • Tata Rafała Maślaka został modelem! "Jest bardzo fotogeniczny"

  Tomasz Maślak, ojciec modela Rafała Maślaka, stawia pierwsze kroki w modelingu. Jak czuje się w nowej roli? Jakie wskazówki miał dla niego syn? Panów podczas sesji zdjęciowej odwiedził Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Michael Mikołajczuk odpadł z "Top Model" przez arogancję

  Michael Mikołajczuk odpadł z programu "Top Model". Dlaczego nie zgadza się z decyzją jurorów? Joanna Krupa stwierdziła, że model jest arogantem. - Tak naprawdę taki nie jestem. Jestem normalnym chłopakiem, spokojnym. Trochę mnie emocje poniosły. Niesłusznie odpadłem. Myślałem, że będę dłużej w programie - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN". Czy jego mama uważa, że model jest zbyt pewny siebie? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: modelem