• Informacje na temat:

  modelka en face

Artykuły na temat: modelka en face
 • Lady Gaga o operacjach plastycznych

  Lady Gaga najwyraźniej woli, by ludzie mogli odczytywać emocje z jej twarzy. Autorka hitu "Poker Face" oznajmiła, że nigdy nie podda się presji show-biznesu na operacje plastyczne.

 • Cara Delevingne w nowym filmie Luca Bessona

  Luc Besson ogłosił obsadę swej nowej produkcji - filmu science-fiction "Valerian". W obrazie główne role zagrają Dane DeHaan i Cara Delevingne - francuski reżyser poinformował w pierwszym w życiu wpisie na Twitterze.

 • Dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie” marzy o pracy w... hospicjum!

  Ola pochodzi z Radomia. Pracowała jako modelka i fotomodelka. Ma też wyższe wykształcenie. Skończyła oligofrenopedagogikę i jej marzeniem jest praca z ludźmi niepełnosprawnymi. Na razie jednak zajmuje się czymś zupełnie innym. „Pracuję w Gdyni w internetowej telewizji i klubie muzycznym Face Club” – zdradziła w „Życiu na Gorąco”. Tam też poznała lidera „Weekendu”, który zaproponowała jej żeby...

 • Naomi Campbell zaatakowana w Paryżu

  Legenda świata mody, brytyjska piękność Naomi Campbell została zaatakowana na ulicach Paryża. Modelka doznała urazu nogi i musiała poddać się zabiegowi u chirurga-ortopedy. Od czasu napaści gwiazda nie rozstaje się z ochroniarzem.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...poinformowała wszystkich na Facebooku, że jej związek już nie istnieje. Celebrytka zapewniła jednak, że oboje rozstali się "humanitarnie" - bez łez i obrzucania się błotem w tabloidach. Trzeba przyznać, że to(...) powiedzieć, że świat stał przed nimi otworem! Niestety, piłkarz, który znany jest ze słabości do pięknych kobiet, i tym razem miał problem z dochowaniem wierności. Modelka odkryła w jego telefonie sms...

 • Naomi Campbell na diecie

  Supermodelka Naomi Campbell narzuciła sobie drakońską dietę. Powód? Chce jak najlepiej prezentować się pośród modelek w programie telewizyjnym "The Face".

 • Serialowy przewodnik

  Horror Story: Asylum" ODC.1 Młode małżeństwo odwiedza nawiedzony budynek. Nagle dochodzi do przerażającego zdarzenia. Akcja cofa się do roku 1964. Morderca, któremu nadano pseudonim Bloody Face...

 • Telewizyjne show Naomi Campbell

  Coco Rocha i Karolina Kurkova dołączą do obsady show Naomi Campbell, "The Face". Trzy słynne modelki będą w nim poszukiwać nowej "twarzy" modellingu.

 • Cara Delevingne u Winterbottoma

  Brytyjska modelka Cara Delevingne zagrała jedną z ról w filmie bazującym na głośnej historii Amandy Knox, amerykańskiej studentki oskarżonej o brutalne morderstwo współlokatorki. Zwiastun dramatu "The Face of an Angel" już trafił do internetu.

 • Cara Delevingne znowu na wielkim ekranie

  Już nie modeling, a aktorstwo staje się jej największą pasją. Brytyjska piękność Cara Delevingne przyjmuje kolejne role filmowe, a jej aktorska kariera nabiera tempa. Właśnie dostała pracę w ekranizacji "The Face of an Angel".