• Informacje na temat:

  modelka eva

Artykuły na temat: modelka eva
 • Eva Halina Rich z "Żon Hollywood" i jej mąż przeżyli wielki dramat

  Eva Halina Rich (51 l.) kojarzona jest z programami TVN-u: "Żony Hollywood" oraz "Agent. Gwiazdy". Widzom dała się poznać jako pozytywna, uśmiechnięta osoba. Mało kto wie, że w jej życiu rozegrał się dramat. Jej mąż, Chris Rich (65 l.), poważnie zachorował i znalazł się na skraju śmierci! Małżonkowie opowiedzieli o tym w telewizji.

 • Eva Herzigova urodziła

  Supermodelka Eva Herzigova po raz pierwszy została mamą.

 • Eva Halina Rich: jest szansa na kolejną edycję „Żon Hollywood”

  Eva Halina Rich nie wyklucza, że ponownie pojawi się w serialu "Żony Hollywood". Trzecia edycja serialu może się znaleźć w jesiennej ramówce stacji TVN. Gwiazda planuje ponadto wystawę swoich obrazów w Polsce.

 • Czeska modelka jest w ciąży

  Supermodelka Eva Herzigova i jej partner Gregorio Marsiaj spodziewają się swojego drugiego dziecka.

 • Talulah-Eve Brown pokazała za dużo!

  Niektórzy celebryci zrobią wszystko, by przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Do tego grona należy także brytyjska modelka Talulah-Eve Brown (23 l.), która celowo założyła wydekoltowaną bluzkę odsłaniającą duży fragment piersi. Zamierzony efekt osiągnęła, więc chyba może być z siebie dumna!

 • Eva Longoria świętowała urodziny

  Eva Longoria, gwiazda serialu "Gotowe na wszystko", 15 marca w towarzystwie najbliższych przyjaciółek - Victorii Beckham i Kate Beckinsale obchodziła swoje 37. urodziny. Czarujące trio udało się do restauracji Cecconi w Hollywood, na specjalną kolację urodzinową.

 • Talulah-Eve Brown z odważnym dekoltem!

  Transseksualna modelka Talulah-Eve Brown (23 l.) zasłynęła dzięki występowi w brytyjskim "Top Model". Celebrytka od czasu do czasu pojawia się na eventach branżowych. Ostatnio pozowała na ściance podczas jednej z imprez w Londynie. Gwiazda na tę okazję wystroiła się w mini oraz koszulę, którą miała cały czas rozpiętą. Jako że nie założyła stanika, wszyscy mogli podziwiać jej piersi. Jak można...

 • Polskie modelki mają osobowość!

  Na co dzień juror programu "Top Model. Zostań modelką" Marcin Tyszka mieszka w Paryżu. Uwielbia orchidee i... piękne modelki.

 • Eva Minge zaproponowała jej pracę! To ona wygra show „#Supermodelka Plus Size”?

  Na castingu do programu "#Supermodelka Plus Size" pojawiła się dziewczyna, którą Rafał Maślak nazwał "polską Monicą Bellucci". Jak zareagowała reszta jurorów?

 • Herzigova: Od biustonoszy do filmu

  Supermodelka Eva Herzigova wyznała, że chciałaby wyreżyserować film oparty na swoim życiu - informuje w styczniowym numerze magazyn 'Prestige Hong Kong". Czeska modelka zdobyła sławę w 1990 roku, reklamując biustonosze firmy Miss Wonderbra.

Wideo na temat: modelka eva
 • Ciężkie życie synów Beckhamów

  Victoria Beckham zrobiła wydarzenie towarzyskie z 9. urodzin swojego syna Brooklyna. Na imprezę w Los Angeles zostały zaproszone m.in. modelka Heidi Klum i aktorka Eva Longoria.

 • To ona wygra program „#Supermodelka Plus Size”?

  Na castingu do programu „#Supermodelka Plus Size” pojawiła się dziewczyna, którą Rafał Maślak nazwał "polską Monicą Bellucci". Zachwytu nad modelką nie kryła także Eva Minge, która zaproponowała dziewczynie pracę. "Jesteś dobrze ubrana, potrafisz stać, potrafisz się uśmiechać, świetnie pracujesz mimiką. Chciałabym widzieć cię w kolejnym etapie. Ja wybiegnę dalej - chciałabym cię zobaczyć kiedyś

Dyskusje na temat: modelka eva