• Informacje na temat:

  modelka jagodzinska

Artykuły na temat: modelka jagodzinska
 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Blogerka i modelka, Paula Jagodzińska, od 11 lat związana jest ze swoim ukochanym. 3 lata temu pobrali się, a teraz z okazji rocznicy ślubu Paula postanowiła podzielić się wyjątkowym zdjęciem oraz wspomnieniami z tamtego pamiętnego dnia.  Okazuje się, że ona i mąż nie mieli typowego wesela. Wszystko trwało od południa do 21 tego samego dnia. Nie było wystawnych dań, a po prostu... jedzenie...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Jagodzińska "najlepszym polskim produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska , top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • Polska modelka "produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska, top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • "Wojna" o dwie polskie modelki

  Dwie z największych światowych agencji modelek kontynuują ze sobą wojnę. Do manhattańskiego sądu wpłynął pozew Next Management przeciwko Ford Models o "kradzież talentów", czyli topowych modelek. Co godne uwagi, wojna toczy się o dwie Polki: Annę Jagodzińską i Annę Cywińską .

 • Wybiorą przyszłe supermodelki

  Prawie każda dziewczyna w dzieciństwie marzyła, aby być lekarzem, słynną aktorką lub modelką. I oto otwierają się wrota do wielkiego świata mody za sprawą programu "Top Model. Zostań Modelką". W Warszawie w upalne czwartkowe (15 lipca) popołudnie odbył się ostatni casting, dający lub odbierający szansę na wielką karierę.

 • Ostatni casting do "Top model"

  ..., że mają szansę powtórzyć sukcesy Anji Rubik czy Anny Jagodzińskiej. O ich losie zdecyduje jury w składzie: słynna polska modelka Joanna Krupa, projektant mody Dariusz Woliński, fotograf Mariusz(...) przyszła Top Modelka powiedziała PAP Life Joanna Krupa, członkini jury. "Musi mieć urodę, musi mieć osobowość, wyjątkową energię. Ja szukam czegoś innego niż Marcin czy Dawid, nie szukam dziewczyn, które są...

 • Pomoże wybrać "Supermodelkę"

  Startuje nowy program "Supermodelki". O główną nagrodę - kontrakt w elitarnej agencji modelek w Nowym Jorku - powalczy 25 pięknych kobiet.

 • Nikt nie spodziewał się, że tym razem z programu odpadną aż dwie osoby! Niestety, jeden z uczestników mocno podpadł jury, w którego skład wchodziła Anna Jagodzińska, czołowa topmodelka oraz(...) zbulwersował obie panie. Modelka oraz właścicielka agencji modelek poprosiły Sashę, aby podczas spacerowania zrobił coś nieoczekiwanego. Chłopak, niewiele się namyślając, poślinił swój palec i potarł nim...

 • Te Polki są na topie!

  Jeden z najbliższych numerów australijskiego "Vogue'a" poświęcony będzie w całości polskiej modelce - Anji Rubik. To zaszczyt, który przypada w udziale tylko prawdziwym gwiazdom. A Rubik do nich z pewnością należy.

Zdjęcia na temat: modelka jagodzinska
Dyskusje na temat: modelka jagodzinska
 • Re: Romans sezonu!

  hmm lepiej zobaczcie najnowsze zdjecia Leo gdzie zostal przylapany na spacerku z Anna Jagodzinska :D czyli druga najlepsza polska modelka :D