• Informacje na temat:

  modelka lara

Artykuły na temat: modelka lara
 • Klaudia Danch robi furorę tymi zdjęciami! Żona piłkarza zachwyca jako Lara Croft!

  ...modelka. Razem z Adamem mają synka Dawida (6 l.). Klaudii udało się zebrać już spore grono fanów, którzy są wielbicielami jej urody, na swoim profilu zgromadziła już ponad 100 tysięcy obserwatorów(...) zdjęciach i nagraniach widać, że polska Lara Croft miała o wiele mniejsze usta i trochę inny kształt twarzy...  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Justin Bieber wyśmiany przez satyryków

  W programie "Saturday Night Live" sparodiowano reklamę bielizny z Justinem Bieberem w roli głównej.

 • Lara Stone odeszła od męża!

  Piękna modelka i słynny brytyjski komik poznali się na początku 2009 roku. Para od razu zapałała do siebie wielkim uczuciem, które przywiodło ich rok później przed ołtarz. Lara w wywiadach(...)" donosi jednak, że rodzinna sielanka już się zakończyła! Modelka ponoć spakowała walizki, zabrała synka i wyprowadziła się z domu. Na razie nie wiadomo, co skłoniło Larę do takiej radykalnej decyzji...

 • Wolą 25-latkę od Madonny

  Amerykańska gwiazda nie jest już twarzą kampanii reklamowej firmy Louis Vutton. Madonnę zastąpiła 25-letnia modelka Lara Stone.

 • Lara Stone już po rozwodzie!

  Lara Stone (31 l.) i David Walliams (43 l.) oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo.

 • Angelina Jolie: Szlachetna i silna

  Jest na zawodowym szczycie i spełniona prywatnie. - Jestem silniejsza niż kiedyś. Stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza niż kiedykolwiek - przyznaje Angelina Jolie.

 • ...39-letni aktor Adrien Brody znalazł wreszcie ukochaną. Jest nią młodsza o piętnaście lat studentka Lara Lieto.

 • Angelina Jolie: Był we mnie mrok

  "Diabolina jest mroczną postacią, ja też kiedyś taka byłam" - przyznaje Angelina Jolie, odtwórczyni głównej roli w filmie "Czarownica".

 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Campbell, Linda Evangelista czy Lara Stone. Obecnie, po udanej kampanii wiosennej, pracuje dla francuskiego giganta Louis Vuitton - prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2011/2012. Ma 179 cm...

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

Wideo na temat: modelka lara
 • Sam Worthington został ojcem!

  Gwiazdor "Avatara" bardzo strzeże swojej prywatności. 39-letni aktor do tej pory nie potwierdził plotek, iż w ubiegłym roku w sekrecie zmienił stan cywilny. Partnerką Worthingtona jest 27-letnia modelka Lara Bingle. Para kilka dni temu powitała na świecie syna w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. Gratulujemy! (Cover Video/x-news)

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...