• Informacje na temat:

  modelka lena

Artykuły na temat: modelka lena
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak leci do Ameryki! Spędzi tam święta z nową ukochaną!

  ...pierwszy pokazał się publicznie z nową ukochaną. Aktor chciałby spędzać z Magdą jak najwięcej czasu, ale - niestety - nie ma ku temu okazji, bo modelka od lat mieszka i pracuje w Los Angeles. Kiedy ich(...)... Podobno Tomasz Karolak cieszy się, że ucieknie przed zimną do słonecznej Kalifornii, a przy okazji pokaże dzieciom Los Angeles i miejsca, w których powstały największe filmowe przeboje świata. Lena...

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak znów jest zakochany

  Ludwika Boskiego w "rodzince.pl" jest zakochany, a jego wybranka to 39-letnia Magda Malicka - modelka i wokalistka, która kilka lat temu wydała pod pseudonimem Dziun album "AMBA" i wylansowała przebój...

 • Milla Jovovich przyjedzie do Polski

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Trudno razem być ze sobą...

  Viola Kołakowska od kilku lat związana jest z Tomaszem Karolakiem. Parę łączą zawiłe relacje, o których modelka i aktorka chętnie opowiada na łamach kolorowych pism.

 • Scena z Mikołajem Krawczykiem

  Karolina Rosińska, aktorka, która przez długie lata mieszkała w Los Angeles, zagra w serialu "Pierwsza miłość". Karolina wcieli się w śliczną panią weterynarz, Lenę Bogusławską.

 • Milla Jovovich w Polsce

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Jimmy Fallon - nowy król amerykańskiej telewizji

  W kultowym amerykańskich programie "The Tonight Show" doszło do pokoleniowej zmiany. 64-letni Jay Leno przekazał pałeczkę 39-letniemu Jimmy'emu Fallonowi. Nowy gospodarz talk-show słynie z parodiowania gwiazd i brawurowych występów muzycznych.

 • Karolina Rosińska w serialu

  ..."Miałam dopiero jeden dzień zdjęciowy, więc nie wiem, kim tak naprawdę jest Lena. Liczę na ciekawe zawodowe wyzwanie" - mówi Karolina. Wkrótce okaże się jednak, że Lena to pozornie sympatyczna(...) i pracowała jako modelka.

 • Karolak nie chce się żenić

  Kiedy Tomasz Karolak i Viola Kołakowska staną na ślubnym kobiercu? Wydawałoby się, że niebawem. Są przecież od miesiąca rodzicami ślicznej Leny. Tymczasem aktor wcale się z Violą żenić nie zamierza i otwarcie o tym mówi

Zdjęcia na temat: modelka lena
Wideo na temat: modelka lena
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.