• Informacje na temat:

  modelka nóg

Artykuły na temat: modelka nóg
 • Alicja Bachleda-Curuś: Takiego prezentu od Marcina Gortata może pozazdrościć jej każda kobieta!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) otrzymała od Marcina Gortata (34 l.) niezwykły prezent urodzinowy. Jego wartość zwala z nóg!

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Anja Rubik cierpi na anoreksję?! Tak sugeruje część internautów. „Chodzący kościotrup”

  Co rusz powracają pytania o rzekomą anoreksję Anji Rubik (32 l.). Wątpliwości wzbudza sama modelka, która czasami publikuje fotografie, które tylko utwierdzają niektórych w przekonaniu, że ma ona kłopoty z wagą i zdrowiem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Popielewicz będzie twarzą "lumpeksu"

  Modelka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz (25 lat), zdaniem tabloidów właścicielka najpiękniejszych nóg show-biznesu, związała się kontraktem z firmą Fashion House, dla której będzie promować "smart shopping".

 • Popielewicz tanio kupuje

  Modelka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz (25 lat), zdaniem tabloidów właścicielka najpiękniejszych nóg w polskim show-biznesie, będzie promować "smart shopping", czyli sprytne zakupy.

 • Jej ciała pożądają kobiety

  Jolie, krągłości Beyonce i nóg Kelly Brook. Może ono stanowić świetny model piękna dla fanatyczek urody spod skalpela.

 • Nie tylko ładna buzia

  Z nieśmiałej dziewczynki wyrosła top modelka, a potem aktorka, która szturmem zdobyła Hollywood i zgarnęła Oscara. Tak właśnie wyglądała kariera Kim Basinger.

 • Agnieszka Orzechowska chwali się nową figurą po wypadku! "Mam metalowe nogi"

  ...- bawiąc się w najlepsze modelka wypadła z okna mieszkania i doznała paraliżu. Sporo czasu spędziła przykuta do łóżka. Na okładki tabloidów wróciła rok temu, próbując zaangażować się w politykę. Na(...) zdjęciowych i że znajdę fajnego faceta! Chociaż kilku już jest w kolejce" - stwierdza Aga. Na swoim instagramowym koncie publikuje zdjęcia "metalowych nóg", które cały czas poddawane są rehabilitacji...

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  W Hollywood coraz bardziej modne staje się ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków rozmaitych części ciała. Największe osobistości show biznesu decydują się na ubezpieczenie zębów, pup, rąk, nóg i innych członków.