• Informacje na temat:

  modelka pokazała córkę

Artykuły na temat: modelka pokazała córkę
 • Monika Jagaciak urodziła. Pokazała zdjęcie córki

  Modelka Monika Jagaciak (25 l.) pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej córeczki.

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Natalia Siwiec pokazała niestosowne zdjęcie z córką! Internautki oburzone!

  ...idealnie wyprostowanej i pozującej mamy", "Zobaczymy za parę lat, jak będziesz wyglądać. Jak córka się dowie, jak zrobiłaś karierę... Byś się wstydziła. Córkę masz, a wstydu za grosz" - pisały oburzone...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Miranda Kerr urodziła. Synek czy córka?

  Australijska modelka Miranda Kerr (35 l.) 7 maja ponownie została mamą.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • ...piosenkarka zaczęła ubierać się nieco normalniej. Niestety, czasami i w takich stylizacjach zdarzają się wpadki. Na ostatniej imprezie Gaga niezamierzenie pokazała fotoreporterom swoją bieliznę(...) postanowiła zażartować z mamy i... podwinęła jej sukienkę, odkrywając bieliznę. Brittny Gastineau to była modelka i przyjaciółka Kim Kardashian, która również uwielbia zwracać na siebie uwagę.Jakiś...

 • Córka Foremniak robi karierę

  Przyszedł moment, w którym życie zweryfikowało nauki, jakie przez lata wpajała córce. I jej Ola dała sobie radę!

 • Modelka i jej mąż nie posiadają się ze szczęścia i widać, że bardzo ekscytują się swoją nową rolą. Na pierwsze dziecko czekali dość długo i teraz w pełni cieszą się rodzicielstwem. O ile przed(...) życia prywatnego, mocno zdziwiła fanów celebrytki. Przed zajściem w ciążę, modelka omawiała każdy szczegół i chętnie wyjawiała tajemnice nawet małżeńskiej alkowy. Jednak po ogłoszeniu radosnej nowiny...

 • Zrobi karierę w Polsce?

  W Stanach Zjednoczonych Joanna Krupa zyskała miano najseksowniejszej modelki kostiumów kąpielowych. Była na okładkach magazynów dla panów, wystąpiła w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Czy Joanna zyska sympatię polskich widzów?

Wideo na temat: modelka pokazała córkę
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.