• Informacje na temat:

  modelka somalia

Artykuły na temat: modelka somalia
 • "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz mówi o sobie "poznańska pyra"!

  Urodziła się i dorastała w Poznaniu. Dziś tam mieszka. Z Katarzyną Bujakiewicz o jej miłości do rodzinnego miasta i życiu na walizkach rozmawiała Beata Biały.

 • Serialowy przewodnik

  Zuzanna poznaje Ksenię. Modelka daje jej namiar do drogiego fotografa, który mógłby przygotować dla niej portfolio. Do agencji zagląda też Jeleń... odc. 948 Marta ma pretensje do Roberta, że jeszcze nie...

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.

 • Kolekcja Audrey Hepburn

  Nigdy nie zaliczano jej do boginek srebrnego ekranu. W czasach jej największych sukcesów świat podziwiał posągową Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła, wiotka i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem współczesnej kobiety - obowiązującym do dziś! - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. 1 kwietnia na video (do sprzedaży) debiutuje "Kolekcja Audrey Hepburn".

 • Telewizyjna moda na modę

  Powstanie polska edycja popularnego reality-show "Project Runway". A właściwie, jeśli dobrze się przyjrzeć, to nawet dwie.

Wideo na temat: modelka somalia
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...