• Informacje na temat:

  modelka założyła

Artykuły na temat: modelka założyła
 • Natalia Siwiec założyła córce konto na Instagramie

  Dotąd modelka, pozując do zdjęć, ukrywała twarz córki. Od niedawna w sieci można oglądać zdjęcia Mii w całej okazałości. Natalia z mężem Mariuszem zdecydowali się na udostępnienie filmików na(...)! W rozmowie z "Super Expressem" modelka zdradza, że wraz z mężem myśli już o kolejnym dziecku. "Chciałabym mieć drugie dziecko. Najlepiej chłopca do kompletu, byłaby parka" - śmieje się. Pytana, czy nie...

 • Dorota Wellman: Ja nie mogę być modelką?!

  Pełna wigoru Dorota Wellman dobrze wie, czego chce od życia. Nawet przy włączonych kamerach jasno i dobitnie mówi, na co się nie zgadza. Właśnie wydała książkę pod tytułem "Ja nie mogę być modelką?!".

 • Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch, w roli modelki. Co za suknia!

  ...roku, kiedy to pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu. W imieniu męża odbierała statuetkę dla najlepszego sportowca 2017 roku.  Na tę okazję założyła skromny strój z góralskimi akcentami. Zachwytom nad jej...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Bradley Cooper rozstał się z młodziutką modelką!

  ...jednak na to gotowa. Szybko doszli jednak do porozumienia i znów byli szczęśliwą parą. Jakiś czas temu pojawiły się nawet doniesienia, że modelka zgodziła się w końcu na ślub. Teraz okazuje się, że(...) także nie mieli zupełnie czasu dla siebie. Cooper skupia się obecnie na przygotowaniach do nowej roli, modelka za to pozuje do zdjęć w różnych zakątkach świata, na dodatek często imprezując. Być może...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • "M jak miłość": Ala modelką!

  Pechowo, główna modelka zachoruje jednak na grypę - i fotograf od razu odeśle ją do domu. - Cholera, kogo oni mi tu wysyłają? Dziewczyna zasmarkana, słania się na nogach... I jeszcze nas wszystkich pozaraża! Znajdźcie jakieś zastępstwo, inaczej zdjęcia spadną! A Paweł od razu zaproponuje, by do zdjęć pozowała... jego ukochana. Ala z początku odmówi. Zwłaszcza, gdy usłyszy, że ma...

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Talulah-Eve Brown pokazała za dużo!

  Niektórzy celebryci zrobią wszystko, by przyciągnąć uwagę fotoreporterów. Do tego grona należy także brytyjska modelka Talulah-Eve Brown (23 l.), która celowo założyła wydekoltowaną bluzkę odsłaniającą duży fragment piersi. Zamierzony efekt osiągnęła, więc chyba może być z siebie dumna!

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

Zdjęcia na temat: modelka założyła
Wideo na temat: modelka założyła
 • Bela: Wyluzowałam, gdy założyłam rodzinę

  Małgorzata Bela opowiedziała, jak udaje jej się pogodzić karierę modelki z życiem prywatnym. 35-latka przyznała, że odkąd założyła rodzinę, dojrzała także jako modelka.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Justyna Kowalczyk mówi "nie" obrzezaniu!

  Co 11 sekund gdzieś na świecie jedna mała dziewczynka zostaje obrzezana. Fundacja "Kwiat pustyni", którą założyła modelka Waris Dirie, rozpoczęła właśnie kampanię "Ocal mały Kwiat Pustyni" przeciwko kaleczeniu młodych dziewczynek. W Polsce w akcję zaangażowali się Martyna Wojciechowska, Omenaa Mensah, Justyna Kowalczyk i Michał Piróg. (Co Za Tydzień / TVN/x-news)

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...