• Informacje na temat:

  modelki bliźniaczki

Artykuły na temat: modelki bliźniaczki
 • Kristina and Karissa Shannon, modelki "Playboya" i słynne pupilki Hugh Hefnera, sfotografowane zostały w drodze na lunch do jednej z restauracji w Beverly Hills. 26-latki przykuły uwagę fotoreporterów dość odważnym strojem, pod krórym próżno było szukać bielizny.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • Ola Szwed - nowa celebrity?

  Wszyscy znamy Elizę i Zosię - przyszywane bliźniaczki z polsatowskiego serial u, kreowane przez Aleksandrę Szwed i Misheel Jargalsajkhan. Grają one w "Rodzinie zastępczej" od 1999 roku i powoli zaczynają pracować nad zmianą swojego wizerunku małych dziewczynek.

 • Diddy porzucony?

  Czyżby sprawdzały się pogłoski o tym, że hiphopowy magnat Sean "Diddy" Combs (37 l.) rozstał się ze swoją dziewczyną Kim Porter (37 l.)?

 • Z "Top Model" do SLD

  To ma być prawdziwa sensacja i polityczny nokaut! Najpierw były słynne "bliźniaczki Napieralskiego" teraz - jak donosi "Super Express" - polityk stawia na młodą modelkę. "Bardzo się cieszymy, że pani(...) "Top Model" planuje zając się sprawami społecznymi i problemami najuboższych. Chce także przełamać stereotyp ładnej i głupiej modelki.

 • Dokładnie 20 lat temu Kurt Cobain strzelił sobie w głowę

  W 20. rocznicę samobójczej śmierci Kurta Cobaina, lidera legendarnej Nirvany, tylko u nas możecie przeczytać obszerne fragmenty dwóch książek poświęconych słynnemu wokaliście i gitarzyście oraz, rzecz jasna, jego zespołowi.

 • Dzieci gwiazd na wybiegu

  Uliczne pokazy mody, które co roku w czerwcu odbywają się na Krakowskim Przedmieściu, to wspaniała okazja dla wielu dzieciaków, by zabłysnąć na wybiegu, a dla ich sławnych rodziców, by pochwalić się... dzieciakami. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazdy znane z seriali pozwoliły swoim pociechom na zabawę w modelki i modeli. Furorę zrobiły bliźniaczki Aleksandry Woźniak, czyli Moniki Pruskiej...

 • Julio Iglesias ożenił się

  Jak donosi serwis WENN, ceremonia i przyjęcie weselne były bardzo kameralne. Na ślub zostały zaproszone jedynie dzieci pary i dwoje świadków. Iglesias jest związany z Rijnsburger (45 l.) od dwudziestu lat. Zwlekał ze ślubem, ponieważ - jak twierdził - Miranda przyjęła jego oświadczyny, ale oboje chcieli, by ich córki, 9-letnie bliźniaczki Victoria i Cristina, zostały druhnami matki. Gwiazdor ma...

 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Krzysztofa, syna aktorki z poprzedniego małżeństwa. W 2016 roku przywitaliśmy także bliźniaczki Anny Guzik, syna Rozalii Mancewicz, drugiego syna Beaty Sadowskiej, córkę Aleksandry Hamkało, córkę Anny(...), a fani mogli obserwować rosnący brzuszek modelki w mediach społecznościowych. Zaraz po rozwiązaniu Adam opublikował wzruszające zdjęcie, na którym trzyma swoją nowonarodzoną córeczkę, Dusty Rose Levine...

 • ...przede wszystkim szczęśliwą mamą dwóch córeczek. Bliźniaczki przyszły na świat, gdy mama skończyła 44 lata. Z kolei ojciec, Tom Mahoney, w chwili ich narodzin był jeszcze starszy, kończył wtedy 49 lat!