• Informacje na temat:

  modelki francuskie

Artykuły na temat: modelki francuskie
 • "Lekarze": Nie chciał zagrać we francuskim... erotyku!

  ...... Przez pewien czas dostawał też pieniądze za dotrzymywanie towarzystwa samotnej starszej pani i pomaganie jej w prowadzeniu domu! - Miała 94 lata, była bardzo zamożna i uczyła mnie francuskiego...

 • Francuska Kim Kardashian aresztowana. Próbowała zamordować chłopaka?

  Modelka Nabilla Benattia, nazywana francuską Kim Kardashian, została aresztowana pod zarzutem próby zabójstwa swego chłopaka -Thomasa Vergary, z którym występowała w jednym reality-show "Angels".

 • Sekrety piękna top modelek

  Modelki to najczęściej podawany wzorzec piękna. Nie ma się czemu dziwić, sesje zdjęciowe w istocie wydobywają to, co w nich najpiękniejsze. Jest tu również miejsce na photoshopa, który pewne mankamenty tuszuje. Ale nie o tym mowa, jak w rzeczywistości wyglądają modelki, bez makijażu i cyfrowej oprawy. Jak pielęgnują swoją twarz?

 • David Guetta ma nową miłość

  Francuski DJ David Guetta spotyka się z 22-letnią modelką Jessicą Ledon.

 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  Była pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce francuskiego „Vogue'a”. W latach 90. nie było właściwie modelki, która mogłaby jej odebrać palmę pierwszeństwa. Nie ma wątpliwości, że gdyby nie ona, dzisiejszy świat mody, zarówno tej „wysokiej”, spod znaku haute couture, czy tej gotowej do natychmiastowego ściągnięcia „z wieszaka”, określanej mianem prêt-à-porter – wyglądałby...

 • Imany: Aż sześć koncertów w Polsce!

  Oprócz zapowiadanego już przez nas kwietniowego koncertu w Warszawie, francuska wokalistka Imany planuje występy w jeszcze pięciu innych miastach w Polsce!

 • Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie

  .... Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Trzy lata temu modelka poślubiła Jeana-Yvesa Le Furę, francuskiego milionera i współzałożyciela magazynu modowego "Numéro", w którym ukazywały się jej(...). Z nową żoną Paweł Pawlikowski pojawił się podczas berlińskiego European Film Awards. Zdjęcie modelki w agencjach zdjęciowych podpisano "Małgorzata Bela - Pawlikowska". *** Zobacz więcej...

 • Retrospektywa Philippe'a Garrela na T-Mobile Nowe Horyzonty

  Bohaterem największej tegorocznej retrospektywy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) będzie Philippe Garrel - jeden z najbardziej bezkompromisowych reżyserów w historii francuskiego kina oraz konsekwentny kontynuator Nowej Fali.

 • Grzegorz Krychowiak (27 l.) lubi chwalić się swoją dziewczyną Celią Jaunat. Nie da się ukryć, że modelka nie ma czego się wstydzić.

 • Imany z akustycznym koncertem w Polsce

  27 kwietnia w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się specjalny akustyczny koncert francuskiej wokalistki Imany znanej z przeboju "You Will Never Know".

Wideo na temat: modelki francuskie
 • Nowa dziewczyna Bonda

  Nowa dziewczyna Agenta 007 to francuska piękność Bérénice Marlohe. Aktorka urodziła się 19 maja 1979 w Paryżu. Oryginalną urodę zawdzięcza niezwykłej mieszance krwi, która płynie w jej żyłach - jej ojciec jest w połowie Chińczykiem, w połowie Francuzem, matka natomiast pochodzi z Kambodży. Swoją karierę Marlohe rozpoczynała jako modelka.