• Informacje na temat:

  modelki glamour

Artykuły na temat: modelki glamour
 • Glamour znaczy lśnić!

  ...​Kinga Preis, czyli Joanna Polak z "Ja to mam szczęście!", okrzyknięta została najjaśniej lśniącą gwiazdą wśród polskich aktorek. Niestety, nie mogła osobiście odebrać statuetki dla Artystki Roku Glamour.

 • Osuenhe "Osi" Ugonoh wygrała "Top Model"

  Gdańszczanka o nigeryjskich korzeniach, Osuenhe "Osi" Ugonoh, wygrała czwartą edycję programu "Top Model". W nagrodę otrzymała m.in. 100 tys. zł oraz kontrakt z jedną z najlepszych na świecie agencji modelek.

 • "Dramat" Sandry Kubickiej! "Chciałabym zniknąć, zapomnieć o Instagramie"

  Sandra Kubicka od dziewięciu lat rozwija karierę modelki zarówno w Polsce, jak i w USA. Pozowała dla takich magazynów jak „Glamour”, „Cosmopolitan” czy „InStyle”, znalazła się także na rozkładówce amerykańskiej edycji „Playboya”.  Modelka ubolewa, że często musi np. rezygnować z wieczornych spotkań z przyjaciółmi, kontrakt modelki wymaga bowiem wczesnej pobudki.  Ma jednak świadomość, że...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Anja Rubik (34 l.) była jedną z gwiazd na gali "Kobieta Roku" magazynu "Glamour" na nowojorskim Brooklynie, gdzie w czternastu kategoriach uhonorowane zostały wpływowe, przedsiębiorcze i znane panie. Modelka na ściance zaprezentowała się w czarnych rurkach, siatkowym swetrze z cekinami i z efektowną biżuterią przy uchu.

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

 • Piszczałka wygra Top Model?

  ..."Glamour" - zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Jednak bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) już dziś oceniają, że program wygra dziewiętnastoletnia Anna Piszczałka. Pokona ona w bezpośrednim starciu Paulinę(...) swój pierwszy sukces na pokazie i jest doceniana przez fotografów, umie się też poruszać na wybiegu. Na sukces top modelki składa się wiele czynników, a Ania wydaje się skupiać je wszystkie w swojej...

 • "Top Model": Zmiana ról

  W programie "Top Model. Zostań modelką" już coraz bliżej do ostatecznego rozstrzygnięcia. Która z dziewczyn podpisze kontrakty z firmą kosmetyczną Max Factor oraz z agencją modelek Next i weźmie udział w sesji okładkowej w magazynie "Glamour", a dla której już ten odcinek okaże się ostatni?

 • Trudno razem być ze sobą...

  Związek Karolaka i Kołakowskiej jest bardzo burzliwy i nietypowy. - Tkwię w tym, choć wiem, że to nie jest dla mnie dobre, ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy - powiedziała Kołakowska o ich relacji na łamach magazynu "Glamour".   Przyznała też, że nie opuszczają jej lęki typowe dla osoby samotnie wychowującej dzieci. - Boję się, że nie wystarczy mi do pierwszego, że będę musiała znowu...

 • Wygrała show. Zostanie modelką?

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Top Model. Zostań modelką". W finałowym odcinku show widzowie, w SMS-owym głosowaniu, przyznali zwycięstwo 19-letniej Paulinie Papierskiej.

Zdjęcia na temat: modelki glamour
Wideo na temat: modelki glamour
 • Rodzice martwią się o Rubik. Nie miała nawet czasu na wakacje!

  Anja Rubik (35 l.) zasłynęła ostatnio z tego, że zaczęła się angażować w sprawy społeczne. Wydała książkę, w której edukuje młodych ludzi na temat życia seksualnego. Ponadto oraz została Kobietą Roku 2018 według magazynu "Glamour". Czy rodzice są z niej dumni? Ewa i Andrzej Rubikowie opowiedzieli o wychowywaniu swojej córki i jej działalności. Okazuje się, że modelka jest bardzo zajętą osobą

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

Dyskusje na temat: modelki glamour
 • Re: "Stulecie Winnych": Kinga Preis uwielbia swoje piegi i zmarszczki!

  "... na świecie już dawno minęła era kobiet glamour. Ludzie fascynują się teraz prawdą, a nie sztucznym pięknem" - czyli wg p. Preis nie istnieją kobiety naturalnie piękne... a wystarczy się rozejrzeć oraz spojrzeć na modelki, okładki, a potem można też na "gwiazdy", celebrytów i całe Hollywood... na niesłabnącą pogoń za pięknem, doskonałością i modą, więc tę część jej wypowiedzi odbieram jako