• Informacje na temat:

  modelki kokaina

Artykuły na temat: modelki kokaina
 • Jarosław Bieniuk zostanie oczyszczony z szokujących zarzutów modelki? Nowe ustalenia tabloidu

  Jarosław Bieniuk (40 l.) przeżywa bardzo trudny czas. W połowie kwietnia Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Wszczęto śledztwo. Jeden z tabloidów przekonuje, że dotarł do szczegółów sprawy. Czy były piłkarz zostanie oczyszczony z szokujących zarzutów formułowanych przez modelkę?

 • Kate Moss na odwyku

  Modelka Kate Moss i jej chłopak Pete Doherty zgłosili się razem na odwyk do londyńskiej kliniki.

 • Miss Kolumbii przemycała kokainę?

  Władze Argentyny aresztowały kolumbijską modelkę Angie Sanclemente , oskarżaną o kierowanie kobiecym gangiem przemycającym kokainę do Meksyku.

 • Kate Moss w narkotykowym transie?

  Według rewelacji DJ'a obsługującego imprezę z udziałem Kate Moss, modelka była bardzo dobrze zaopatrzona na okoliczność zabawy do białego rana i nie chodzi tu wcale o baloniki i konfetti.

 • Jarosław Bieniuk traci pracę! To nie koniec kłopotów!

  Gdy media nagłośniły sprawę Jarosława Bieniuka i modelki Sylwii Sz., nikt nie mógł uwierzyć w to, że sportowiec mógł dopuścić się tak okropnej rzeczy, jak gwałt. Sam Jarek, gdy tylko otrząsnął się(...), odurzającą substancję.  Niedawne wyniki badań toksykologicznych ujawniły, że w krwi kobiety nie zostały wykryte żadne inne substancje psychoaktywne, niż kokaina, do zażywania której modelka sama się...

 • Kate Moss rzuciła chłopaka

  Po raz kolejny, tym razem chyba już na poważnie, Kate Moss rozstała się z Petem Dohertym, liderem zespołu Babyshambles. Przyczyną rozpadu ulubionej pary brytyjskich brukowców była ucieczka muzyka z kliniki odwykowej, za którą słono zapłaciła słynna modelka. Wyszczekany Pete podał także inne powody rozstania...

 • Kate Moss w narkotykowym transie

  Według rewelacji DJ'a obsługującego imprezę z udziałem Kate Moss (32 l.), modelka była bardzo dobrze zaopatrzona na okoliczność zabawy do białego rana i nie chodzi tu wcale o baloniki i konfetti.

 • Pete Doherty wciąż z Kate Moss?

  Przebywający w areszcie Pete Doherty, lider zespołu Babyshambles, nie próżnuje. Skazany za posiadanie narkotyków muzyk postanowił opublikować więzienny pamiętnik, z którego można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Między innymi tego, że Pete i słynna modelka Kate Moss wciąż są razem...

 • Nowe fakty w sprawie Jarosława Bieniuka! Sylwia Sz. o tym nie powiedziała!

  Jarosław Bieniuk (40 l.) z pewnością nie może doczekać się końca niewygodnej sprawy z Sylwią Sz. która zarzuca mu brutalny gwałt. Od początku wybuchu całej afery wychodzą nowe fakty, które rzucają zupełnie nowe światło na całą sytuację i nie są one zbyt korzystne dla powódki.

 • Naomi Campbell broni Kate Moss

  Brytyjska modelka Naomi Campbell (35 l.) stanęła w obronie koleżanki po fachu, Kate Moss (31 l.), która od dwóch tygodni ma konflikt z prawem po tym, jak sfotografowano ją, zażywającą narkotyki.