• Informacje na temat:

  modelki motocykle

Artykuły na temat: modelki motocykle
 • Marcelina Zawadzka zaszalała na zakupach! Wydała fortunę!

  Marcelina Zawadzka (30 l.) po opuszczeniu programu "Dance, Dance, Dance" pozwoliła sobie na odrobinę luksusu. Prezenterka już wkrótce wyjedzie na ulicę nowym motocyklem. Zgadnijcie, ile za niego zapłaciła!

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • ...i posterunkową Olą Wysocką? Funkcjonariusze znajdują przy nim tajemniczą odznakę. Kto potrącił motocyklem młodą tancerkę? A także dowiemy się do czego jest zdolna matka, żeby jej cotla mogła zrobić karierę modelki? Odpowiedż poznamy w serialu "Policjantki i policjanci" od poniedziałku do czwartku o 19:00, w TV4.

 • Sandra Bullock już po rozwodzie

  Sandra Bullock i Jesse James sfinalizowali swój rozwód, kończący ich trwające pięć lat małżeństwo w świetle skandalu dotyczącego licznych zdrad entuzjasty motocykli.

 • Pacuła, Kołek, Felicjańska na wybiegu

  Modelki oraz szybkie i niezawodne motocykle, a wszystko w atmosferze niezapomnianych lat 90-tych. To obraz, który mogliśmy oglądać niedawno w jednym z warszawskich klubów.

 • Bullock trzykrotnie zdradzona

  Wygląda na to, że mąż Sandry Bullock - Jesse James - notorycznie zdradzał hollywoodzką gwiazdę. Po ujawnionym romansie z modelką Michelle McGee na światło dzienne zaczęły wychodzić inne wyskoki małżonka laureatki Oscara.

 • Sandra Bullock już po rozwodzie

  Sandra Bullock i Jesse James sfinalizowali swój rozwód, kończący ich trwające pięć lat małżeństwo w świetle skandalu dotyczącego licznych zdrad entuzjasty motocykli.

 • Nowa kobieta Bruce'a Willisa

  Bruce Willis po rozwodzie z aktorką Demi Moore zarzekał się, że miłość zupełnie go już nie interesuje.

 • Sandra Bullock: Rozwodu nie będzie

  W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby 45-letnia Bullock konsultowała się już ze specjalistami od spraw rozwodowych. Przedstawiciel gwiazdy zdementował jednak te informacje w rozmowie z portalem People.com. - Ani ona, ani jej przedstawiciele nie kontaktowali się z prawnikami w sprawie rozwodu - wyjaśnił. Jesse James, właściciel produkującej motocykle firmy West Coast Choppers, przeprosił już...

 • Pamela Anderson wychodzi za mąż!

  Wybrankiem gwiazdy "Słonecznego patrolu" jest niższy o głowę, starszy, łysawy pan. Do ślubu doszło tylko na planie klipu "Rave of Motors" rosyjskiej grupy Piligrim.

Wideo na temat: modelki motocykle
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...