• Informacje na temat:

  modelki na wybiegu fashion week

Artykuły na temat: modelki na wybiegu fashion week
 • Choć oskarżona o zabójstwo córki Katarzyna W. nie odpowiedziała jeszcze na zaproszenie Grzegorza "Maldorora" Matląga, by w ramach Fashion Week Poland zaprezentować w Łodzi jego kolekcję, projektant zapewnia, że jeśli się pojawi, nie pozwoli, by ktokolwiek ją zlinczował.

 • ...świetnie radzi sobie w każdej konkurencji i nierzadko pozostawia w tyle konkurencję. Tuż przed wylotem na Fashion Week w Madrycie TVN postanowiła zasponsorować 19-latkowi nowe zęby, gdyż był to jego(...) chyba przypominać, że większość osób, która wzięła udział w show TVN-u, nie tyle zrobiła karierę na wybiegu, co w show-biznesie. Co rusz na imprezach widać te same twarze, które z chęcią pozują na...

 • Kate Moss wyszła za mąż

  ..., odbywającej się w ramach London Fashion Week. Były dyrektor kreatywny domu mody Dior, John Galliano, którego nazwisko w ostatnich miesiącach kojarzone jest raczej ze skandalem aniżeli działalnością w branży(...)Gdy wyznaczono datę ślubu Kate Moss i jej wieloletniego narzeczonego Jamiego Hince'a, zadawano jedno pytanie: suknię czyjego projektu wybierze jedna z największych gwiazd wybiegu. Media donosiły...

 • Zaprezentowała biżuterię i biust

  Marysia Sadowska (30 l.) jest przede wszystkim wokalistką, ale w ostatni weekend zmieniła branżę. Podczas Warsaw Fashion Week wystąpiła w roli modelki.

 • Klapnięty tyłeczek Posh Spice

  Victoria Beckham, znana bardziej jako Posh Spice, zadebiutowała w środę w roli modelki. Członkini grupy Spice Girls pojawiła się na wybiegu prezentując jesienno-zimową kolekcję projektantki Marii Grachvogel, podczas pokazu będącego częścią dorocznej imprezy "London Fashion Week".