• Informacje na temat:

  modelki naomi

Artykuły na temat: modelki naomi
 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  Choć większość osób kojarzy ją głównie z wybiegów, w swojej karierze imała się wielu różnych zajęć. Gdy podbiła świat jako modelka, przykuła uwagę producentów seriali i filmów. Jej zjawiskową, posągową urodę pokochał nie tylko obiektyw aparatu, ale i kamery. Mimo, że nie jest wybitną aktorką, na swoim koncie Naomi Campbell na kilka naprawdę niezłych ról.

 • "Strefa nagości" : Coś osobistego

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak to zmysłowa opowieść o zauroczeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą.

 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  Była pierwszą czarnoskórą kobietą, która pojawiła się na okładce francuskiego „Vogue'a”. W latach 90. nie było właściwie modelki, która mogłaby jej odebrać palmę pierwszeństwa. Nie ma wątpliwości, że gdyby nie ona, dzisiejszy świat mody, zarówno tej „wysokiej”, spod znaku haute couture, czy tej gotowej do natychmiastowego ściągnięcia „z wieszaka”, określanej mianem prêt-à-porter – wyglądałby...

 • Gdynia 2014: Premiera "Strefy nagości" Urszuli Antoniak

  Przedostatniego dnia 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszego filmu Urszuli Antoniak - "Strefa nagości". Reżyserka jest uznawana za jedną z najciekawszych osobowości współczesnego kina europejskiego.

 • Naomi Campbell jest w ciąży?

  W mediach pojawiła się niespodziewana informacja o rzekomej ciąży Naomi Campbell (48 l.), a wszystko przez wymowne zdjęcie jej chłopaka…

 • Naomi Campbell aresztowana

  Słynna modelka Naomi Campbell (34 l.) trafiła w czwartek, 30 marca, do aresztu w Nowym Jorku po tym, jak asystentka oskarżyła ją o pobicie. Policjanci przybyli do apartamentu czarnoskórej modelki na Park Avenue, przesłuchali ją, a następnie przewieźli na posterunek, gdzie pobrali od niej odciski palców i sfotografowali ją.

 • Jeden z tabloidów donosi o tajemniczej śmierci pięknej polskiej modelki...

 • Naomi Campbell pozwana

  Firma kosmetyczna Moodform Mission pozwała Naomi Campbell za naruszenie warunków kontraktu, oskarżając modelkę o "kradzież milionów dolarów" - poinformowała agencja Reutersa.

 • Naomi Campbell nie do poznania!

  Naomi Campbell (48 l.) pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! To nowa peruka?

 • Naomi Campbell oskarżona

  Supermodelka Naomi Campbell została oskarżona w związku z kwietniowym incydentem na lotnisku Heathrow, kiedy aktorce zgubiono bagaż.

Zdjęcia na temat: modelki naomi
Wideo na temat: modelki naomi
 • Naomi Campbell w Berlinie

  Naomi Campbell na berlińskim lotnisku 28 stycznia. Modelka opuszcza stolicę Niemiec po wizycie związanej z odbywającym się tam Tygodniem Mody.

 • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

  Flavio Briatore (65 l.), włoski miliarder i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1, uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Spotykał się już z Heidi Klum, Naomi Campbell czy Mariah Carey! Jednak w 2008 roku romanse zakończył dla swojej jedynej miłości – Elisabetty Gregoraci (35 l.), włoskiej modelki. Teraz jest nie tylko przykładnym mężem, ale i kochającym ojcem dla ich synka