• Informacje na temat:

  modelki ostre

Artykuły na temat: modelki ostre
 • Mikołaj Lizut ostro o polskich modelkach!

  ...... Rynsztokowe słownictwo na wizji, poglądy jak ze średniowiecza i kompletny brak wiedzy w temacie" - zżyma się Rafał na Facebooku. Też uważacie, że modelki i modele na ogół nie są zbyt lotni?

 • Maroon 5 "Animals": Adam Levine rozbiera się z żoną (teledysk)

  Pełen na przemien odrażających i seksownych scen jest najnowszy teledysk grupy Maroon 5.

 • Bogusław Kaczyński ostro o Górniak: to nie artystka, tylko modelka!

  Wydaje się, że Edyta Górniak (43 l.) osiągnęła już wiele, jeśli idzie o śpiewanie. Okazuje się, że nie wszyscy doceniają jej talent, a wręcz go negują! Do krytyków Górniak dołączył sam Bogusław Kaczyński (73 l.)!

 • Teledysk "Animals" Maroon 5 gloryfikuje gwałt?

  Przedstawiciele stowarzyszenia pomagającego ofiarom gwałtów krytykują kontrowersyjny klip Maroon 5. Teledysk "Animals" zanotował już ponad 5,5 mln wyświetleń.

 • "Na Wspólnej": Kasia na modelkę

  Nie ujdzie to uwadze jej ojca Bogdana (Wojciech Brzeziński). Do Berga dotrze też informacja, że jego córka trafiła do czołówki rankingu szkolnych lasek "Gorące dupeczki". To mogłoby wyprowadzić z równowagi nawet ojca bardziej tolerancyjnego niż Bogdan. Domyśli się, że Kasia go oszukała, a konkretnie złamała zakaz korzystania z internetu. Dojdzie do ostrej awantury, której ofiarą padnie też...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

 • Joanna Krupa w programie "Żony Hollywood"?! Mamy komentarz modelki!

  Joanna Krupa (36 l.) ma ostatnio dużo pracy. Spekulowano, że będzie miała jej jeszcze więcej, bo weźmie udział w programie TVN. Modelka postanowiła to skomentować.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Paulina Krupińska postawiła na ostre cięcie! Ale zmiana!

  Paulina Krupińska przyzwyczaiła nas do swoich długich włosów. Można powiedzieć, że był to jej znak rozpoznawczy i największy atut. Teraz modelka postanowiła jednak zaszaleć z fryzurą. Partnerka Karpiela-Bułecki postawiła na ostre cięcie. Modelka rozjaśniła też nieco swoje końcówki. Efektami pochwaliła się na Instagramie! Jak wam się podoba Paulina po metamorfozie?

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Wideo na temat: modelki ostre
 • Ilona Felicjańska ostro o Tomaszu Jacykowie. Stylista nie przyznaje się do znajomości z modelką

  Ilona Felicjańska przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Modelka ścięła i przefarbowała włosy z ciemnych na bardzo jasny blond. Felicjańska przyznaje, że odwagi do zmian nabrała już na początku swojej kariery, kiedy w niewybrednych słowach skrytykował ją Tomasz Jacyków. – Zawsze lubiłam zmiany, pamiętam, jak trudna była moja pierwsza metamorfoza. Kiedy przyjechałam do Warszawy miałam długie, spalone trwałą włosy i Tomek Jacyków, który ostatnio jakoś nie przyznaje się do znajomości ze mną,...