• Informacje na temat:

  modelki photoshop

Artykuły na temat: modelki photoshop
 • Sekrety piękna top modelek

  Modelki to najczęściej podawany wzorzec piękna. Nie ma się czemu dziwić, sesje zdjęciowe w istocie wydobywają to, co w nich najpiękniejsze. Jest tu również miejsce na photoshopa, który pewne mankamenty tuszuje. Ale nie o tym mowa, jak w rzeczywistości wyglądają modelki, bez makijażu i cyfrowej oprawy. Jak pielęgnują swoją twarz?

 • Nie może za dobrze mówić po polsku!

  Już niedługo na antenę wróci "Top Model. Zostań modelką" - program, który ma wyłonić nowe gwiazdy polskiego modelingu. Jak podkreśla jego jurorka, Joanna Krupa - dla niej liczy się nie tylko uroda, ale też determinacja kandydatek.

 • Veronica Bielik: Gdzie podziały się szczupłe i długie nogi polskiej królowej pośladków?

  W związku z tym postanowiliśmy wszcząć poszukiwania mistrza Photoshopa, który na nowo nauczy Veronicę, jak korzystać z dobrodziejstw programów graficznych, nie narażając się przy tym na ośmieszenie(...) możemy pozwolić, żeby figura wypracowana przez lata ciężkiej pracy na siłowni i dietę zniknęła bezpowrotnie.  W końcu nie brakuje głosów, że fani modelki "uwielbiają jej misję, wizję życia i robienia...

 • Wiecznie młoda Demi Moore

  Specjaliści od Photoshopa po raz kolejny popisali się swoimi umiejętnościami. Demi Moore jeszcze nigdy nie wyglądała tak młodo. W najnowszej reklamie kosmetyków marki Helena Rubinstein bliżej jej do dwudziestolatki niż pięćdziesięciolatki.

 • "Mam zbyt kobiece kształty na wybieg"

  ...nie jest na żadnej diecie ("Od czego jest photoshop!?" - śmieje się), o ciało jednak dba stosując całą gamę kremów. Regularnie...

 • Zaatakowali Demi Moore

  16 grudnia, Demi Moore, częsta użytkowniczka Twittera, podzieliła się na tym społecznościowym portalu zdjęciami z sesji dla magazynu "Harper's Bazaar". "Miałam zaszczyt pracować z żyrafą, była piękna, delikatna i taka niesamowita" - napisała aktorka, cytowana przez "US Magazine".

 • Joanna Krupa nago na okładce magazynu!

  ...podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshopem zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbką. Dziękuje" - napisała na Instagramie Krupa. A wy, co sądzicie o rozbieranej okładce modelki?  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Polska królowa wybiegów

  Osiągnęła szczyt kariery. Chodzi w pokazach w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu... Czy Anja Rubik nie obawia się upływającego czasu? Czego brak jej w życiu?

 • ...mniej pochlebne opinie. Internauci zwracają uwagę na fakt, że Kvitko, choć ma dopiero 22 lata, już powiększyła piersi i każde zdjęcie retuszuje w photoshopie. Ona sama twierdzi, że jest naturalna...

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

Zdjęcia na temat: modelki photoshop