• Informacje na temat:

  modelki tvp

Artykuły na temat: modelki tvp
 • Julia Karpińska i Wiktoria Hryniewska zyskały "popularność" po występie w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zostały oszpecone sylwestrowym makijażem przez wizażystkę TVP, notabene mamę Julii Agnieszkę Karpińską. Teraz panie pokazały się w nowej sesji zdjęciowej - bez szpecącego makijażu.

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Jacyków broni "modelek z Dubaju" i atakuje autora książki, który seksaferę opisał!

  Książka „Dziewczyny z Dubaju”, autorstwa Piotra Krysiaka, ukazała się w drugiej połowie kwietnia. Opierając się m.in. na dokumentacji sądowej, dziennikarz niegdyś związany z TVP, opisał w niej(...) miały się znajdować modelki, m.in. finalistka programu „Top Model”, artystki, uczestniczki konkursów piękności oraz znane celebrytki. Tomasz Jacyków nie kryje oburzenia publikacją tego rodzaju książki...

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Tomasz Karolak przez rozstanie straci pracę w TVP?

  Czarne chmury zbierają się nad Tomkiem Karolakiem (46 l.). Według informacji "Dobrego Tygodnia", posada aktora w TVP jest zagrożona.

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • Informacyjna stacja TVP Info zasila grono prowadzących po czystkach z okazji "dobrej zmiany"...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Anja Rubik pozywa TVP

  Anja Rubik (34 l.) postanowiła pozwać Telewizję Polską za materiał wyemitowany na antenie TVP Info i TVP.

 • Koncert Gorgoroth: Wokalista odpiera zarzuty

  Gaahl, wokalista norweskiej blackmetalowej grupy Gorgoroth, której koncert w krakowskim studiu telewizyjnym na Krzemionkach 1 lutego wzbudził wiele kontrowersji, zapewnia, że jego zespół nie złamał polskiego prawa dotyczącego ochrony zwierząt. Tymczasem zarząd TVP S.A. poinformował, że akceptuje działania dyrektora krakowskiego ośrodka telewizyjnego w sprawie realizowanego na zamówienie firmy

Wideo na temat: modelki tvp
Dyskusje na temat: modelki tvp
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  już widze te Tureckie modelki w tvp1 i te cudowne mecze w Tureckiej lidze w tvp2 już mnie tyłek świedzi ot tego ciągłego oglądania kochanej jedynie prawdziwej wszechpolskiej stacji telewizyjnej

 • Re: Po raz drugi został tatą

  Młoda wie co robi.Juz występowała jeszcze jak była w ciązy w TVP 2 w Pytaniu na sniadanie ajko ekspertka od akcesoriów dla kobiet w ciąży.Popek okresliła ja że jest dziennikarką(!!!?????) ciekawostka(...) te pseudo modelki co to jako panie do towarzystwa pracowały.