• Informacje na temat:

  modern talking

Artykuły na temat: modern talking
 • Gwiazda Modern Talking na celowniku PETA

  Obrońcy praw zwierząt koczują przed domem Dietera Bohlena , znanego niemieckiego piosenkarza, członka popularnego zespołu Modern Talking, a ostatnio także jurora nadawanego w telewizji RTL programu "Supertalent". Powodem jest udział muzyka w reklamie wytwórcy branży drobiowej.

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Dieter Bohlen: Jego małżeństwo przechodzi kryzys?

  Twórca i lider Modern Talking znowu trafił na czołówki gazet. Czy jego czwarte małżeństwo z Cariną Walz zmierza do rozwodu?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w ósmym odcinku?

  Już w sobotę, 15 listopada, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Muzyczne wspomnienia z lat 80. zdominują tegoroczny Sopot Festival. Na scenie Opery Leśnej pojawią się gwiazdy muzyki pop z tamtych czasów: Samantha Fox, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders z Modern Talking.

 • Sylwester z Dwójką we Wrocławiu po europejsku

  Telewizyjna Dwójka wraz z Miastem Wrocław jak co roku zapraszają na wielką imprezę sylwestrową. W tym roku ze sceny zabrzmią największe europejskie przeboje. Wystąpią m.in. Bajm, Margaret, oraz Donatan and Cleo.

 • Agnieszka Chylińska usłyszała od brata przykre słowa. Potem wykrzyczała, co o tym wszystkim myśli

  ...ze ściany plakaty Modern Talking, Michaela Jacksona, a zaczęłam słuchać Iron Maiden i Led Zeppelin - opowiadała Chylińska.  W wieku 18 lat nie przystąpiła do matury, skonfliktowała się z rodzicami...

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • ​Była gwiazdą lat 80. Będąc u szczytu kariery, zniknęła z ekranów

  ...współproducentem nagrań zespołu Modern Talking.  "Touch My Heart", największy przebój Danuty Lato, trafił na szczyty listy przebojów nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Niemczech i Japonii. Chociaż jej...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

Zdjęcia na temat: modern talking
Dyskusje na temat: modern talking