• Informacje na temat:

  modne kolejnej

Artykuły na temat: modne kolejnej
 • Modny tata Rafał Maślak odebrał żonę i dziecko ze szpitala

  Pod koniec marca Mister Polski 2014 Rafał Maślak (30 l.) został ojcem - jego żona Kamila Nicpoń (27 l.) urodziła synka Maksia Maślaka. Paparazzi sfotografowali świeżo upieczonego tatę, jak odbierał dziecko i żonę ze szpitala. Gratulujemy!

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • ...niej Karolina Korwin-Piotrowska. Teraz dopiec jej postanowili autorzy zabawnego bloga "Niemodne Polki", w którym nabijają się z mało lotnych blogerek modowych. Administratorzy "Niemodnych" poinformowali...

 • Bonus RPK w areszcie. Współpracował z gangiem?

  TVP Info podaje szczegóły zatrzymania rapera Bonus RPK. Jeden z członków kolektywu Razem Ponad Kilo trafił do aresztu po obławie Centralnego Biura Śledczego na gang "Rympałka".

 • Natalia Kukulska będzie bronić dobrego imienia Anny Jantar. Powstaje kolejna biografia!

  Książka Rafała Podrazy - wywiad rzeka z tekściarzem Januszem Kondratowiczem - u sympatyków polskiej piosenki wywołała spore zamieszanie. Autor wielu przebojów, m.in. "Tyle słońca w całym mieście", był przyjacielem Anny Jantar (†30), Jarosława Kukulskiego (†66) i spędzał z nimi wiele czasu, m.in. wakacje w modnej wówczas Bułgarii czy polskiej Ustce. W marcu 1976 roku to jego Kukulscy prosili...

 • "Zbuntowana": Coś dla fanów książek Veroniki Roth

  Dobrzy i lepsi. Równi i równiejsi. Świat podzielony na kasty. Utopia, która zamiast zgody przynosi cierpienie. A w tym wszystkim Tris - dziewczyna inna niż wszyscy, która może stać się zarzewiem rewolucji. Już w najbliższy piątek, 20 marca, na ekrany polskich kin trafi film "Seria Niezgodna: Zbuntowana".

 • Kolejny facet olewa Ostrowską!

  ​Wydawało się, że po rozwodzie z Jackiem Borcuchem aktorka odnalazła szczęście u boku młodego reżysera. Niestety, pojawiła się rywalka: jego praca.

 • Recenzja Macy Gray "The Way": Złote przeboje Macy

  Zabrano duszę, została tylko chrypka.

 • Modnie i stylowo

  Nie można im odmówić ani elegancji, ani stylu, ani braku wyczucia mody. Choć są już dojrzałymi kobietami, wciąż wyglądają bardzo atrakcyjnie i mogłyby być dla niejednej dwudziestoparolatki przykładem na to, jak korzystać z modowych trendów. Nic więc dziwnego, że Izabela Trojanowska i Laura Łącz, bo o nich mowa, zostały zaproszone do jury oceniającego konkursowe pokazy mody w ramach kolejnej...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

Zdjęcia na temat: modne kolejnej
Wideo na temat: modne kolejnej
 • Olga Frycz została wegetarianką!

  Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia – przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne. Ostatnio także Olga Frycz.