• Informacje na temat:

  modne piosenki polskie

Artykuły na temat: modne piosenki polskie
 • ​Po przegranym meczu z Portugalią polscy piłkarze wrócili do swoich domów. Po turnieju czeka ich zasłużony odpoczynek. Niektórzy podzieli się z fanami tym, jak spędzają wolny czas. Furorę robi wideo zamieszczone przez Kamila Grosickiego!

 • Poznań: W hołdzie Michaelowi Jacksonowi

  Znani polscy artyści wystąpią 10 stycznia w Poznaniu podczas koncertu "Tribute to Michael Jackson". W Sali Ziemi króla muzyki pop upamiętnią m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska i Piotr Cugowski.

 • "Orły, sokoły, herosy" z seriali

  ...triumwiracie: "w-rączkę-całowania", "kwiatka-dawania", "piosenki-śpiewania". Jak już wspomniałem - urokliwe. Dylan i Brandon z serialu "Beverly Hills 90210" Zespół Back Street Boys został stworzony tak...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Dawid Woliński śpiewa "Sex Bomb"! Kuszące?

  ...filmik, na którym projektant wije się w dzikim tańcu i śpiewa do piosenki Toma Jonesa pt. "Sex Bomb". Jak wam się podoba występ Dawida Wolińskiego? Ma zadatki na artystę scenicznego?

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • "Nie śpiewam dla krytyków"

  Kolejna "gwiazda" polskiej muzyki wyjaśnia, dlaczego nie przejmuje się krytycznymi opiniami na temat swojej twórczości. Tym razem jest to Gosia Andrzejewicz (23 l.). Doprawdy, te identyczne odpowiedzi artystów na zarzuty zaczynają nas już denerwować.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Maryla Rodowicz i Kora pogodziły się. W obliczu choroby!

  Poznały się w 1980 roku na festiwalu piosenki polskiej w Opolu. I nie był to łatwy początek znajomości. Dla jednej zaczynała się wielka kariera, dla drugiej był to koniec złotych czasów. To wtedy z impetem na scenę wkroczyła Kora z zespołem Maanam. Jej ostre rockowe utwory "Boskie Buenos" i "Żądza pieniądza" spodobały się publiczności. Piosenki szybko stały się przebojami i wkrótce zespół nagrał...

 • Modne rytmy Superjedynek

  Hip hop kontra r'n'b! Sprawdź kto ma szansę na Superjedynkę w najmodniejszej brzmieniowo kategorii opolskiego plebiscytu!

Wideo na temat: modne piosenki polskie
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...