• Informacje na temat:

  modo i brodo

Artykuły na temat: modo i brodo
 • Bardzo męskie imię

  Dr Karinka zakochała się na zabój, jednak nie może sobie przypomnieć imienia ukochanego, podobnie jak i Jego wyglądu. Ale na pewno jest wyjątkowy, bardzo...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • 14 czerwca rusza 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jak gwiazdy prezentowały się na deskach amfiteatru i nie tylko?

 • Jeffa Bridgesa flirt z modą

  Jeff Bridges został nowym ambasadorem jednej z popularnych marek odzieżowych. "Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach" - uzasadniają wybór aktora szefowie firmy.

 • Zagrać w filmie o Lechu Wałęsie

  Nie tylko gwiazdy zagrają w filmie o Lechu Wałęsie. Taka okazja czeka też na ok. 300 statystów, którzy w listopadzie przyjadą do Gdańska i pomyślnie przejdą casting. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 20 - 50 lat z długimi włosami i brodą.

 • Serialowy rekord Polski?

  W przyszłym roku"Klan", który istnieje już na antenie TVP1 trzynaście lat, świętować będzie swój dwutysięczny odcinek! Do rekordu "Mody na sukces" jeszcze daleko, ale serialowy rekord Polski z pewnością zostanie pobity.

 • "Familijna komitywa"

  Pochodząca z Częstochowy grupa Habakuk, w ciągu 15-letniej działalności wyrobiła sobie mocną pozycję na krajowej scenie reggae. Jej czwarta w karierze płyta, zatytułowana "4 Life", ukazała się dokładnie 6 grudnia 2005 roku, a więc na mikołajki. Tydzień wcześniej ten materiał można było kupić w naszym sklepie Melo.pl. Na "4 Life" pojawiło się wielu gości związanych nie tylko ze sceną reggae, ale także hiphopową (jak np. DJ Haem) i rockową (Muniek Staszczyk z T.Love, Janusz Yanina Iwański). O...

 • Abbatio: "Głodni" półfinaliści "Mam talent"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć koncertowy teledysk "Głód" nagrany przez rockową grupę Abbatio, znaną z programu "Mam talent". Towarzyszy jej raper Liber.

 • Pierce Brosnan reklamuje ciuchy

  Pierce Brosnan ( "Kumple na zabój" ) podpisał umowę na udział w kampanii reklamowej z projektantem ubrań - firmą Aquascutum.

 • Waltz ubiera się u Prady

  Projektantka Miuccia Prada znów zaprosiła do współpracy czołowych aktorów. Tym razem nawiększą gwiazdą kampanii na sezon jesień/zima 2013/2014 jest Christoph Waltz, dwukrotny laureat Oscara. Towarzyszą mu Ben Whishaw i Ezra Miller.

Wideo na temat: modo i brodo
 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • Reset

  Mężczyzna budzi się w zniekształconym wraku samochodu na skraju urwiska. Jest ranny i uwięziony w środku, nie pamięta, kim jest, ani jak się tu znalazł. Aby przeżyć, musi polegać na najbardziej pierwotnych instynktach. Jednak nawet jeżeli uda mu się uciec, jeszcze bardziej mroczne tajemnice mogą ujrzeć światło dzienne. Jeśli przeżyje, będzie musiał zmierzyć się ze straszliwą prawdą o swoim przeszłym, zapomnianym życiu i ponieść konsekwencje wcześniejszych czynów.