• Informacje na temat:

  modo polo

Artykuły na temat: modo polo
 • Maja Sablewska nachyliła się i... cała pierś na wierzchu!

  Maja Sablewska (38 l.) prowadzi programy o modzie. Zna się na stylu, zatem nic dziwnego, że jej kreacje zwykle są bardzo przemyślane. Jednak ta ostatnia chyba do takich nie należy. Maja na jedną z celebryckich imprez założyła czarne szorty, czarną marynarkę, a w formie bluzki przezroczystą siateczkę. W pewnym momencie poły żakietu odsunęły się, a oczom zgromadzonych ukazał się biust Sablewskiej.

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki

 • "Barwy szczęścia": Artystyczna klapa

  ...- To jest przebieraniec! To nie jest prawdziwy artysta disco polo, on modę wyczuł i chce zarobić! - krzyknie jeden z obserwujących "Ricarda" mieszkańców wsi. "Żabcia" (Hanna Klepacka) rzuci się na niego i zagrozi, że wezwie policję. Organizator imprezy przeprosi Ryśka, ale gdy ten znów zacznie śpiewać, od razu  zorientuje się, że zaproszony gwiazdor naprawdę jest beztalenciem. Wkrótce potem...

 • 4. Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim

  Tymon Tymański, Bartosz Chajdecki i Maciej Bochniak będą gośćmi 4. Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. O Grand Prix festiwalu, który rozpocznie się 19 czerwca, zawalczy 12 filmów, w tym "Bogowie", "Miasto 44" i "Jack Strong".

 • Natasza Urbańska w końcu doceniona! Otrzymała nagrodę w Korei!

  Natasza Urbańska (39 l.) nigdy nie mogła pochwalić się szerokim gronem fanów. Często sama mówiła, że czuje się niedoceniana w polskim show-biznesie. Jednak teraz może się to zmienić!

 • Shazza ma 40 lat

  Moda na disco polo wróciła, a zespoły grające ten gatunek nabierają wiatru w żagle. Razem z nimi wraca też Shazza. Przygotowuje się do zaplanowanych na lato koncertów i równocześnie pracuje nad nową płytą, która ukaże się jesienią.

 • Pola Raksa: Była gwiazdą PRL, jak żyje dziś?

  ...debiut, potem jednak układało im się już różnie. Mniej szczęścia miała na przykład Basia Kwiatkowska, mimo że promował ją jej późniejszy mąż Roman Polański. Dziewczyną z okładki była także Apolonia Raksa - jej fotografia ozdobiła tytułową stronę tygodnika młodzieżowego "Dookoła Świata". "To wszystko stało się bardzo nagle i bardzo przypadkowo. Wracając z uniwersytetu (studiowała polonistykę we...

 • 70. urodziny Poli Raksy

  Jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek, Pola Raksa, niezapomniana Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies", będzie świętować w czwartek, 14 kwietnia, 70. urodziny.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

  Jako Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście" była uzależniona od szpilek Manolo Blahnika. Teraz Sarah Jessica Parker wypuściła własną kolekcję butów. To efekt współpracy z siecią luksusowych domów handlowych Nordstrom.

 • Pamiętacie "Mydełko Fa"?

  Discopolowa grupa Night Lovers przygotowała utwór i klip "Mydełko Fa 2", będący kontynuacją słynnego pastiszu Marka Kondrata i Marleny Drozdowskiej z 1991 roku.