• Informacje na temat:

  modrzejewska janda

Artykuły na temat: modrzejewska janda
 • "Na krawędzi": Kamilla Baar lubi wyzwania

  ...drugie zaś młodziutka Kamilla odważyła się wystąpić nago. Warszawa - miasto, które stało się jej drugim domem - zmieniła jej rozumienie aktorstwa. Kiedyś chciała być jak Helena Modrzejewska (czytała...

 • Janda jako Danuta Wałęsowa

  - Ta rola wychodzi poza granice zawodu aktora, bo to nie jest gra, ale relacjonowanie historii Danuty Wałęsowej - mówi Krystyna Janda, która przygotowuje się do premiery monodramu "Danuta W.". Premiera - w czwartek w Gdańsku, dzień później - w stolicy.

 • Janda: Sześć lat czekałam na film

  Nareszcie na ekrany kin trafia film Andrzeja Barańskiego "Parę osób, krótki czas". Krystyna Janda na udział w tej produkcji czekała sześć lat, ale było warto - w 2005 roku na festiwalu w Gdyni aktorka otrzymała za tę kreację nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Krystyna Janda: Największa trauma w karierze

  Z udziałem Lecha i Danuty Wałęsy odbyła się w czwartek wieczorem w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku premiera monodramu "Danuta W." w wykonaniu Krystyny Jandy, powstałego w oparciu o książkę autobiograficzną żony b. przywódcy Solidarności i b. prezydenta Polski.

 • Wajda wspomina Kłosińskiego

  Andrzej Wajda nakręcił film dokumentalny o wybitnym operatorze i przyjacielu Edwardzie Kłosińskim. Znali się prawie 40 lat. "Kręć, jak kochasz to kręć..." wyemitowany zostanie na antenie TVP2 w niedzielę, 20 lutego, o godz. 23.25

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".