• Informacje na temat:

  modyfikacje

Artykuły na temat: modyfikacje
 • "Narcos": Pablo Escobar, "Tuyo" i narcocorrido

  16 listopada na platformie Netflix debiutuje kolejny sezon hitowego serialu "Narcos". Tym razem producenci postanowili opowiedzieć historię Kartelu z Guadalajary. Zmiana miejsca wiąże się modyfikacją dotychczasowego motywu muzycznego, który również cieszył się ogromną popularnością.

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • "Dwie spłukane dziewczyny": Już nie takie spłukane?

  Być może w trakcie nadchodzącego sezonu twórcy będą musieli wprowadzić małą modyfikację tytułu. Przed dziewczynami otwiera się szansa na finansową stabilizację.

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Prawie jak dr House!

  Klonowanie, modyfikacja żywności oraz broń chemiczna - to tematy, które zainspirowały twórców serialu "Jedenasta godzina".

 • "Jurassic World": Dinozaury znów na ekranie

  Czy ktoś wyobraża sobie dinozaury wyglądające, brzmiące i poruszające się inaczej niż te, które zobaczyliśmy w kultowym "Jurassic Park"? To nie tylko film, to nasza wspólna pamięć. A teraz dinozaury powracają. Ale "Jurassic World" to nie tylko przepełniony efektami specjalnymi wizualny majstersztyk, to także próba odpowiedzi na pytanie o to, co dzieje się, gdy człowiek próbuje zaburzyć naturalny porządek.

 • Hope zwołuje firmowe spotkanie. Zamierza ogłosić przyśpieszenie ślubu. Bill nie kryje swojego rozczarowania. Steffy żałuje, że nie zdołała przekonać Liama,...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • "M jak miłość": "Czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamiętane"

  ...nową czołówką, która zmieni się piąty raz na przestrzeni minionych osiemnastu lat. Ostatnie modyfikacje miały miejsce w 2015 roku. Od tego czasu nastąpiły jednak istotne zmiany w obsadzie aktorskiej. 

 • Prawie jak dr House!

  Klonowanie, modyfikacja żywności oraz broń chemiczna - to tematy, które zainspirowały twórców serialu "Jedenasta godzina".

Wideo na temat: modyfikacje
 • Potworek po operacjach plastycznych

  Projektantka mody, 53-letnia Donatella Versace (siostra słynnego Gianniego) przeszła dziesiątki operacji plastycznych. Poddała modyfikacji praktycznie każdą część twarzy. Teraz gorzej od niej wyglądają chyba tylko Michael Jackson i Jocelyn Wildenstein, która dla męża chciała upodobnić się do kota.

 • Alpy

  "Alpy" to kolejny film w dorobku reżyserskim znanego greckiego reżysera Giorgosa Lanthimosa, wyprodukowany przez grecką firmę produkcyjną o nazwie Haos, która w 2005 roku wyprodukowała również jego inny film - "Kinettę". Zdjęcia do "Alp" rozpoczęły się w październiku 2010 roku i trwały przez kilka miesięcy. Scenariusz podlegał stałej modyfikacji, a na ostateczny kształt filmu w dużym stopniu wpłynęła improwizacja aktorów. Podobnie jak "Kieł", również "Alpy" uznane zostały za jeden z...

Dyskusje na temat: modyfikacje
 • Re: "M jak miłość": Ojciec da Magdzie czas do namysłu

  Dobry i życiowy scenariusz! Chociaż ja bym wprowadził małe modyfikacje: Magda, załamana zdradą i kłamstwami Olka, dojdzie do wniosku, że nie może dłużej stawiac klotza pod jednym dachem z mężczyzną, który sprawił, że w jednej chwili cały świat jej się zawalił.

 • Re: "M jak miłość": Ojciec da Magdzie czas do namysłu

  Dobry i życiowy scenariusz! Chociaż ja bym wprowadził małe modyfikacje: Magda, załamana zdradą i kłamstwami Olka, dojdzie do wniosku, że nie może dłużej stawiac klotza pod jednym dachem z mężczyzną, który sprawił, że w jednej chwili cały świat jej się zawalił.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Mylisz się! Osoby i fakty są autentyczne. Oczywiście są pewne modyfikacje, bo to film, a nie dokument, ale zgodność z historią jest o wiele większa niż w "krzyżakach" Sienkiewicza, czy "Trylogii". Losy Sulejmana, Roksolany, Ibrahima, Mehmeda, Mustafy, Bajazida, Selima, Mihrimah i Rustema są w pełni zgodne z przekazami historycznymi i chronologią. Kto zna historię, wie dobrze jaki los spotka