• Informacje na temat:

  modzelewski

Artykuły na temat: modzelewski
 • "Klan": Feliks ma syna!

  Feliks (Jan Piechociński) ogłosi wszem i wobec, że Wacek (Krystian Modzelewski) jest jego synem. Poznaj szczegóły!

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • "Klan": Poznajcie matkę Wacka!

  Ludwika (Jolanta Gogolewska), matka Wacka (Krystian Modzelewski), okaże się dawną wakacyjną miłością Feliksa (Jan Piechociński). A Monika (Iza Trojanowska) za karę pośle Nowaka... na kanapę. Sprawdź szczegóły!

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Klan": Wacek poprosi Barbarę o rękę!

  Wacek (Krystian Modzelewski) oświadczy się Barbarze (Aldona Orman), a Feliks (Jan Piechociński) postanowi zatrudnić detektywa, by znalazł na Milecką jakiegoś haka. Poznaj szczegóły!

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • Barwy szczęścia

  Odcinek 629 Scenariusz: Renata Frydrych, Ewelina Chyrzyńska, Marek Modzelewski, Ilona Łepkowska Reżyseria: Jakub Skoczeń Kasia podekscytowana ślubem nie...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • "Comedy Club" 3: Żarty się nie skończyły! Premiera 1 kwietnia

  Najnowsze odcinki trzeciego sezonu "Comedy Club" widzowie zobaczą już od 1 kwietnia, od poniedziałku do czwartku o 22:00 na antenie Comedy Central Polska. Na scenie "Comedy Club" wystąpi plejada najlepszych polskich stand-uperów m.in.: Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Ola Petrus, Mieszko Minkiewicz, Juliusz Sipika, Paulina...

 • "Pokłosie": Film mądry i potrzebny

  Twórcy filmu "Pokłosie" odebrali w środę, 12 czerwca, w Warszawie statuetki Orła Jana Karskiego - przyznawane tym, którzy "godnie nad Polską potrafią się zafrasować". Wyróżnieni zostali także: były prezydent, przywódca Solidarności Lech Wałęsa oraz wybitny działacz opozycji w PRL Karol Modzelewski.

Zdjęcia na temat: modzelewski
Dyskusje na temat: modzelewski