• Informacje na temat:

  mołek na wakacjach

Artykuły na temat: mołek na wakacjach
 • Gardias-Skóra wygryzie Magdę Mołek?

  ...przyznają, że pogodynka czuje ogromną presję, jednak dopingującą do działania. Jeśli sprawdzi się w "Projekcie plaża", po wakacjach dołączy do ekipy prowadzących "DDTVN" i zajmie miejsce... Magdy Mołek(...) dyrektor Edward Miszczak dojdzie do wniosku, że dam sobie radę, to podejmę się takiego zadania" - stwierdziła w rozmowie z magazynem. Gardias ma również apetyt na zastąpienie Mołek w roli prowadzącej...

 • Magda Mołek także w wakacje

  Magda Mołek wie już, co będzie robiła w wakacje.

 • Mołek znowu zakochana!

  Magda Mołek (34 l.) tegoroczne wakacje spędziła nad polskim morzem. Co ciekawe, nie towarzyszył jej partner Remigiusz Kasztelnik . Prezenterkę na sopockiej plaży pocałunkami obsypywał przystojny blondyn, jej nowy mężczyzna!

 • Czas radości Magdy Mołek

  Nie ma nic piękniejszego, niż widok szczęśliwego człowieka, którego długo wyczekiwane marzenia w końcu się spełniają. Żeby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na Magdę Mołek.

 • Damięcka spotyka się z byłym Mołek?

  Po pięciu latach wspólnego życia drogi Magdy Mołek (34 l.) i Remigiusza Kasztelnika (33 l.) rozeszły się na dobre. Były prezenterki widywany jest obecnie z inną znaną panią, Matyldą Damięcką.

 • Magda Mołek: Moja siła tkwi w doświadczeniu

  Pracuje w telewizji od 20 lat. Właśnie realizuje cykl dokumentalny o potomkach wielkich rodów dla "Dzień Dobry TVN". W TVN Style prowadzi zaś program "W roli głównej".

 • Mołek musiała wrócić do pracy

  Postanowiła, że już we wrześniu wraca do "Dzień dobry TVN". Jej synek, Henryk, będzie miał wtedy dopiero miesiąc (urodził się 11 sierpnia)... Zaskakujący pośpiech? Być może, ale nie dla Magdy Mołek(...) zastąpiła Magdę w "Dzień dobry TVN". - Ta dziewczyna ma niezłą oglądalność. Widzowie ją lubią - mówi pismu pracownik TVN. Mołek więc mobilizuje się, bo dobrze wie, że nie ma ludzi niezastąpionych. Dyrektor...

 • Słoneczne wakacje z Gardias

  Sobotnie poranki w telewizji TVN będą należały do "Dzień Dobry wakacje" - letniej odsłony "Dzień Dobry TVN". Program poprowadzą dobrze znani dziennikarze, jednak w nieco innych parach. Szansę dostaną także nowi prowadzący - Dorota Gardias i Marcin Sawicki.

 • Magda Mołek wyszła za mąż i będzie mamą

  Prezenterka Magda Mołek w tajemnicy przed mediami poślubiła Macieja. Latem natomiast po raz pierwszy zostanie mamą!

 • Wakacje przed telewizorem?

  Premierowe odcinki amerykańskich seriali , wakacyjna wersja śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", pasmo z bajkami, pasmo lifestyle dla kobiet oraz filmy - tak przedstawia się wakacyjna oferta TVN.

Wideo na temat: mołek na wakacjach
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...