• Informacje na temat:

  moment prawdy odcinki

Artykuły na temat: moment prawdy odcinki
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ..."kolega" Woźniaka właśnie ten moment postanawia wykorzystać na zemstę i porywa Maję. Sabina przeżywa chwile grozy. odc. 2056 Po incydencie z bezdomnym Sabina i Cieślakowie mają pretensje do Kazika, że...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...żonie, że Wolski skrywał wiele tajemnic. Leśniewska postanawia dowiedzieć się, co przedstawiało zdjęcie, które przez moment widziała. O wszystkim opowiada funkcjonariuszom policji. Olga martwi się(...) związek z zamordowaną, a także znajomość z Gabi. Kuba wyznaje miłość Martynie. To ostatni moment, by Kubicka zrezygnowała ze ślubu ze Strzeleckim. Szef stacji ma nadzieję na bliższą relację z piękną...

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość Odc. 1411 Imieniny ojca Julki są doskonałą okazją, by Paweł wreszcie poznał rodzinę ukochanej. Wyprawa do Janowca przebiega w doskonałej atmosferze, aż do momentu, w którym solenizant(...) wypisana ze szpitala. Błażej bardzo się boi tego momentu - nie jest pewien, czy żona poradzi sobie z napadami agresji. Danka oświadcza Markowi, że rodzina córki zamieszka z nimi. Odc. 2808 W klubie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...stacji, że w takich momentach trzeba odsunąć na bok sprawy prywatne i skoncentrować na zadaniu. Korona królów odc.190-193 W Budzie tajemniczy zakonnik wręcza Elżbiecie list od Olgierda. Węgierska...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

Zdjęcia na temat: moment prawdy odcinki
Wideo na temat: moment prawdy odcinki
 • Moment prawdy

  W sieci pojawił się nowy zwiastun siódmego sezonu „Dextera”. Do premiery nowych odcinków w stacji Showtime pozostało jeszcze trzy miesiące, ale maszyna promocyjna już ruszyła. W nowym sezonie tytułowy bohater spotka na swojej drodze silną, niezależną bohaterkę, w którą wcieli się, znana z serialu „Chuck”, Yvonne Strahovski, a także rosyjskiego bossa mafii, w którego roli zobaczymy Raya Stevensona.