• Informacje na temat:

  mona liza

Artykuły na temat: mona liza
 • "Cały czas jesteśmy w grze"

  ...nas ze starszych piosenek. Cieszy to, że na koncertach oczywiście jest grupa głośniej śpiewająca "Kamikadze" czy "Mona Lizę", ale jest też grupa, która zdecydowanie głośniej śpiewa "Będziemy tańczyć...

 • Video, DVD: "Uśmiech Mony Lizy"

  W czwartek, 20 maja, na video i DVD do wypożyczenia debiutuje obraz "Uśmiech Mony Lizy" z Julią Roberts w roli głównej. Film od piątku, 21 maja, będzie dostępny na nośnikach przeznaczonych do sprzedaży. Obok Julii Roberts w komediodramacie Mike'a Newella wystąpiły także Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal, Marcia Gay Harden.

 • Oskarżona Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Niebezpieczny umysł" ) została oskarżona przez cztery członkinie jazzowej grupy o dyskryminację. Artystki zagrały w ostatnim filmie gwiazdy - "Uśmiech Mony Lizy" i zarzuciły aktorce, że ich wynagrodzenie za występ było zdecydowanie niższe niż męskich wykonawców.

 • Reese Witherspoon najdroższa

  Reese Witherspoon ( "Legalna blondynka" , "Jak w niebie" ) przebiła Julię Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" , "Erin Brokovich" ), jeśli chodzi o najwyższą aktorską gażę za rolę w filmie. Gwiazda "Spaceru po linie" dostanie 29 milionów dolarów za występ w horrorze "Our Family Trouble".

 • Julia Stiles: Muza poety

  Julia Stiles ( "Książę i Ja" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zagra w filmie "Burns", opowiadającym o życiu Roberta Burnsa, najsłynniejszego dziewiętnastowiecznego szkockiego poety. Aktorka zagra muzę artysty.

 • Gwiazdorskie Oscary

  Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej obfitować będzie w występy gwiazd, które przedstawią nominowanych do najważniejszych nagród światowego kina. Do licznego już grona prezenterów dołączyli ostatnio Julia Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" ) i Tom Cruise ( "Ostatni samuraj" ).

 • Mike Newell o Potterze

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Mike Newell ("Cztery wesela i pogrzeb", "Uśmiech Mony Lizy" ) opowiedział o pracy nad czwartą filmową opowieścią o Harrym Potterze, obrazie "Harry Potter i Czara Ognia". Reżyser wyznał, że marzy, by historia okazała się naprawdę mroczna.

 • Mrówka Julia Roberts

  Głosem Julii Roberts ( "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" , "Uśmiech Mony Lizy" ) przemówi mrówka Hova, bohaterka animowanego filmu "Ant Bully", który powstaje w wytwórni Warner Bros. Nad obrazem pracuje John Davis, twórca przeboju "Jimmy Neutron: Mały geniusz" .

 • Julia Stiles na scenie

  Julia Stiles ( "W rytmie hip-hopu" , "Uśmiech Mony Lizy" ) zadebiutuje niedługo na londyńskim West Endzie. Aktorka zagra u boku Aarona Eckharta ( "Jądro Ziemi" , "Zapłata" ) w kontrowersyjnej sztuce "Oleanna", poruszającej problem napastowania seksualnego.

 • Potter: Jest Diggory

  Robert Pattinson zagra Cedrika Diggory'ego w ekranizacji czwartej powieści o przygodach Harry'ego Pottera, filmie "Harry Potter i Czara Ognia". Film powstaje dla studia Warner Bros. Na fotelu reżysera zasiada Mike Newell ("Cztery wesela i pogrzeb", "Uśmiech Mony Lizy" ).

Wideo na temat: mona liza
 • Heca w Zoo

  Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w towarzystwie lwa niż kobiety, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie miłości będzie odejście z zoo i podjęcie bardziej efektownej pracy. Spanikowane na skutek decyzji Griffina, zwierzęta decydują się złamać odwieczny kod milczenia i ujawnić swoją największą tajemnicę: one też potrafią mówić! Aby powstrzymać Griffina...

 • Dla niej wszystko

  "Dla niej wszystko" - to kolejny rewelacyjny francuski thriller, ale przede wszystkim historia wielkiej miłości i granic, które zakochany mężczyzna jest w stanie przekroczyć, aby uratować swoją ukochaną? Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, mają małego synka Oscara (Lancelot Roch) i prowadzą spokojne, rodzinne życie. Ale pewnego poranka policja aresztuje Lisę pod zarzutem brutalnego morderstwa. I choć kobieta jest niewinna - wszystkie...

 • Złota dama

  Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata (Ryan Reynolds) rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta "Złota Adela". Dla Marii...

Dyskusje na temat: mona liza