• Informacje na temat:

  monachium-zdjęcia

Artykuły na temat: monachium-zdjęcia
 • Anna Lewandowska z Klarą na meczu Bayernu Monachium

  Anna Lewandowska (29 l.) wspiera męża tak, jak tylko może. Nie tylko dba o jego dobre samopoczucie i odpowiednią dietę, ale także często zasiada na trybunach podczas jego meczów. Tak było podczas spotkania Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Żona Roberta Lewandowskiego (29 l.) zabrała córeczkę i wraz z nią gorąco kibicowała piłkarzowi. Zdjęcia trafiły do sieci.

 • Spielberg kręci we Wrocławiu

  We Wrocławiu w poniedziałek, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Stevena Spielberga, którego roboczy tytuł brzmi "St. James Place". W stolicy Dolnego Śląska przez najbliższe dni będą kręcone sceny plenerowe na ul. Kurkowej i Mierniczej.

 • Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach!

  Fotoreporterzy zrobili kilka zdjęć Annie (28 l.) i Robertowi (28 l.) Lewandowskim na spacerze w Monachium. Parze towarzyszyła trzymiesięczna córka Klara.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

 • Anna i Robert Lewandowscy na wspólnym zdjęciu po ogłoszeniu radosnej nowiny! Widać ciążowy brzuch?!

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) potwierdzili wczoraj, że spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz Bayernu Monachium po meczu grupowym Ligii Mistrzów opublikował zdjęcie z ciężarną żoną. Widzicie już ciążowy brzuszek?!

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  W 2016 roku do kin trafi wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki - Marii Skłodowskiej-Curie. "Maria Curie" to historia niezwykłej kobiety, która opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do Francji, by rozpocząć karierę naukową. A przy tym niepowtarzalna podróż w czasie do Paryża z przełomu wieków - miasta intryg, romansów, sztuki i odkryć, które zmieniały świat.

 • Anna i Robert Lewandowscy na imprezie Bayernu. Tak świętowali zdobycie mistrzostwa

  Robert Lewandowski (28 l.) wraz z całą drużyną Bayernu Monachium świętował zdobycie tytułu Mistrza Niemiec. Klub zorganizował huczną imprezę, na której pojawiły się także partnerki piłkarzy, w tym Anna Lewandowska (28 l.). Ona i ukochany chętnie pozowali do zdjęć z mistrzowską paterą w dłoniach. Jak się zaprezentowali?

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • Anna Lewandowska na meczu z Klarą. Tak kibicowały Robertowi!

  Anna Lewandowska (29 l.) zawsze wspiera męża i kiedy tylko może kibicuje mu z trybun. Nie raz na stadion zabiera ze sobą także małą Klarę. Tak było ostatnio, podczas meczu Bayernu z Freiburgiem. Drużyna z Monachium wygrała 5:0, a jedno z trafień należało do Roberta! Fotoreporterom udało się uwiecznić jego żonę i córkę na zdjęciach.

 • Scenariusz "Jurassic Park 4" gotowy

  Steven Spielberg ( "Wojna światów" , "Monachium" , "Terminal" ) rozpocznie zdjęcia do czwartej części "Jurassic Park" już w 2007 roku - poinformował serwis Moviehole.net. Producent filmu Frank Marshsall ( "Tożsamość Bourne'a" ) zdradził, że Spielberg ma już gotowy scenariusz kolejnego "Parku Jurajskiego".

Wideo na temat: monachium-zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...