• Informacje na temat:

  monica bellucci nago

Artykuły na temat: monica bellucci nago
 • Monica Bellucci: Koniec z nagością

  Włoska gwiazda filmowa - Monica Bellucci - zapowiedziała, że będzie mniej rozbierać się na ekranie i podczas sesji fotograficznych oraz rzadziej decydować się na śmiałe sceny.

 • Naga Anna Mucha we włoskim "Playboyu"

  Wdzięki Anny Muchy tym razem podziwiać będą Włosi - nagie zdjęcia celebrytki pojawią się we włoskiej edycji magazynu dla panów "Playboy". "To druga Monica Bellucci" - zachwycają się południowcy.

 • Monica Bellucci nago po porodzie

  Nie byłoby nic niezwykłego w fakcie, że w filmie "Un été brulant" Philippe'a Garrela Monica Bellucci pojawia się nago, gdyby nie to, że włoska aktorka była wtedy zaledwie sześć tygodni po narodzinach swej drugiej córki Leonie.

 • Bellucci: Co za niesprawiedliwość

  Zdjęcie Moniki Bellucci - w zaawansowanej ciąży, ubranej w czarno-białą bieliznę - znalazło się w najnowszym numerze włoskiej edycji "Vanity Fair". 45-letnia aktorka urodzi wkrótce drugie dziecko.

 • Bellucci będzie się mniej rozbierać

  Włoska gwiazda filmowa Monica Bellucci zapowiedziała, że będzie mniej rozbierać się na ekranie i podczas sesji fotograficznych oraz rzadziej decydować się na śmiałe sceny. Zapewniła zarazem, że nie martwi się upływem lat.

Wideo na temat: monica bellucci nago
 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...

 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...