• Informacje na temat:

  monica bellucci z mężem

Artykuły na temat: monica bellucci z mężem
 • Monica Bellucci: Serce bije dla coraz młodszego faceta

  ..."Dobrze wyglądam, bo uprawiam dużo seksu" - zażartowała w jednym z wywiadów Monica Bellucci (54 l.). Od niedawna partnerem pięknej aktorki jest dużo młodszy od niej Nicolas.

 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.

 • Monica Bellucci urodziła córkę

  Gwiazda włoskiego kina, Monica Bellucci , urodziła córkę Leonie - podały w sobotę, 22 maja, włoskie media. To drugie dziecko 45-letniej aktorki.

 • Monica Bellucci singielką

  "Jakie to dziwne, jestem singielką" - to wyznanie Moniki Bellucci trafiło na okładkę najnowszego włoskiego wydania pisma "Vanity Fair". Gwiazda kina, po separacji z mężem aktorem Vincentem Casselem, opowiedziała w wywiadzie o swej nowej sytuacji życiowej.

 • Vincent Cassel i jego 21-letnia żona nie posiadają się ze szczęścia

  ...między aktorem a jego wybranką wzbudza sporo kontrowersji. Monica Bellucci podobno też nie jest zachwycona życiowym wyborem byłego męża. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:(...) wyraźnie zaokrąglony! Kobieta jest drugą żoną aktora. Gwiazdor w sierpniu 2013 roku rozwiódł się z równie wielką gwiazdą kina - Monicą Bellucci. Byli parą przez 17 lat, w tym 14 lat małżeństwem. Mają...

 • Romans Moniki Bellucci?

  Czy związek Moniki Bellucci z 57-letnim azerskim magnatem Telmanem Ismailowem był przyczyną jej separacji z mężem, francuskim aktorem Vincentem Casselem? Biznesmen i aktorka znają się od 4 lat.

 • ...matką nadopiekuńczą" - wyznała w jednym z wywiadów. W młodości dla Maćka chyba tyle czasu nie miała... Piękna Monica Bellucci (49 l.) swoją drugą córkę Leonie urodziła dość późno, bo w wieku 45 lat(...) wraz z mężem po wyjściu z jego ciężkiej choroby. Agnieszka Maciąg (45 l.) po dziesięciu latach związku z Robertem Wolańskim urodziła córkę, Helenkę. Była modelka miała  wtedy już 43 lata...

 • Bellucci - z wiekiem pięknieje

  "Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. Jej porada - żeby zwrócić na siebie męską uwagę? Niezawodna czerwona szminka.

 • Bobrowski skończył 40 lat

  ...z wywiadów. Prywatnie Bobrowski jest szczęśliwym mężem i ojcem Antosi, Michaliny i Ignacego. "Nawet kiedy czasem jakaś kobieta bardzo mi się podoba, to wiem, że miłość, rodzina, moje marzenia to są długo budowane fundamenty i nie zniszczę tego tylko dlatego, że widzę dziewczynę, która wygląda jak Monica Bellucci. A poza tym ja mam w domu wszystko, co jest mi potrzebne do szczęścia" - mówi.

 • Bellucci zamieszka w Rio de Janeiro

  Monica Bellucci ogłosiła, że w marcu przeprowadza się z rodziną do Rio de Janeiro. Włoska aktorka, mieszkająca dotąd w Paryżu, wyznała, że zakochała się w Brazylii 18 lat temu podczas swej pierwszej wizyty w tym kraju.