• Informacje na temat:

  monika brodka idol

Artykuły na temat: monika brodka idol
 • Monika Brodka: Nie zamierza już ukrywać nowej miłości

  Długie spacery ulicami Warszawy, czułe uściski i powłóczyste spojrzenia. Monika Brodka (30 l.) znów jest szczęśliwie zakochana!

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Monika Brodka (29 l.) sceptycznie podchodzi do pomysłu reaktywacji "Idola", w którym zaczynała swoją karierę muzyczną. Jej zdaniem program miał rację bytu kilka lat temu, dzisiaj to jedna wielka papka, w której, bynajmniej, nie chodzi o muzykę.

 • Folkowa Monika Brodka

  Zanim Monika Brodka została laureatką programu "Idol" i nagrała własną płytę, występowała w ludowym zespole Dukat. Piosenkarka jednak nie zamierza powrócić do grania muzyki folkowej.

 • Monika Brodka nie wróci już do śpiewania?!

  Monika Brodka (28 l.) obecnie ponoć woli podróżować zamiast kontynuować swoją karierę.

 • Monika Brodka "Idolem"!

  W niedzielę, 4 stycznia, wieczorem, zakończyła się trzecia edycja programu "Idol". W ścisłym finale walczyli Monika Brodka i Kuba Kęsy. Ostatecznie widzowie postawili na Monikę, która w głosowaniu otrzymała 69 procent głosów.

 • Monika Brodka

  Brodka pochodzi z Twardorzeczki, wsi koło Żywca. Wychowała się w góralskiej rodzinie o tradycjach muzycznych. W wieku sześciu lat podjęła naukę gry na skrzypcach. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Żywcu w klasie językowej. Jest laureatką trzeciej edycji talent show "Idol". Zadebiutowała płytą "Album" w 2004 roku, która pokryła się platyną, sprzedając się w 35 tys...

 • Monika Brodka o "Idolach"

  W poniedziałek, 25 października, do sklepów trafi debiutancka pełnowymiarowa płyta Moniki Brodki, laureatki trzeciej edycji programu "Idol", zatytułowana "Album". We wrześniu ukazał się sygnowany jej nazwiskiem "Mini-Album", ale zawierał on tylko sześć nagrań z debiutu. W wywiadzie dla portalu INTERIA.PL Monika opowiedziała m.in., jak widzi swój album na tle płyt innych uczestników "Idola".

 • Słynny "Idol" wróci do telewizji?! "Producentom marzą się największe gwiazdy"

  Program "Idol" zapoczątkował przed laty modę na muzyczne show i przyniósł Polsatowi spore zyski. Po latach chce go wskrzesić konkurencja!

 • Brodka atrakcją Warszawy

  Wokalistka Monika Brodka ma fanów nie tylko w swojej ojczyźnie. Popularny amerykański serwis internetowy BuzzFeed.com autorkę przeboju "Varsovie" wymienił wśród... największych atrakcji stolicy Polski.

Wideo na temat: monika brodka idol
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...